Train2Middle: ЕРАМ розробив унікальний формат проєктної адаптації для Junior-спеціалістів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Стрімке зростання компанії, яке спостерігалося з початку року, підштовхнуло до створення нових можливостей для молодих талановитих спеціалістів. З вересня кандидати рівня Junior+ поза ЕРАМ зможуть за два місяці опанувати професійні стандарти рівня Middle-спеціаліста та перейти на нову позицію, не втрачаючи при цьому конкурентної фінансової компенсації. Навчання здійснюється онлайн, тому зробити швидкий ривок на позицію Middle та приєднатися до компанії зможуть фахівці з усіх куточків України.

Двомісячна фул-тайм програма включає практику на тренувальних проєктах під керівництвом експертів і менторів EPAM. Першими п’ятьма напрямами стануть популярні Java, DevOps, .Net, FrontEnd, Test Automation. Особливістю програми Train2Middle є те, що її слухачі отримуватимуть фінансову компенсацію протягом усього періоду навчання. Навчання передбачає вирішення щоденних проєктних завдань та співпрацю з менторами до 40 годин на тиждень, а також самостійну роботу з матеріалами за гнучким графіком. Після завершення програми кожен слухач пройде фінальну співбесіду, за результатами якої буде озвучено пропозицію щодо співпраці з компанією з підвищенням компенсації відповідно до нового рівня знань та навичок фахівця.

«Це унікальна пропозиція для спеціалістів рівня Junior, які ще не приєдналися до ЕРАМ. Ми допомагаємо пройти шлях до наступного професійного рівня якомога швидше і перейти до цікавіших і відповідальніших завдань, які є у Middle-спеціалістів. Це ка’єрне пришвидшення сприятиме і професійному зростанню фахівця, і підсиленню команди ЕРАМ, і розвитку індустрії в цілому», — говорить Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ University.

Критерії відбору кандидатів традиційні – визначення рівня англійської, технічне інтерв’ю та інтерв’ю з рекрутером. Зареєструватися на програму можна з усієї України. Дізнатись більше можна на порталі training.epam.ua


Компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) заснована в 1993 році сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 35 країнах світу. Починаючи з 2013 року, компанія щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com/ та сторінці на Facebook.

Коментарі