ТОП-5 запитань про штучний інтелект

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Штучний інтелект захопить людство?!

Це одне з найпоширеніших запитань про штучний інтелект. Тож ми підібрали ТОП-5 запитань про сучасну технологію, які цікавлять людей по всьому світу:

  1. То захопить чи ні? — Звісно, ні. Поки що технологія не передбачає самостійного встановлення цілей.
  2. Штучний інтелект — це поки що фантастика? — Ні. Ми взаємодіємо з ним щодня. Штучний інтелект — це не тільки розумні роботи, це і наш улюбленець Т9, і голосові помічники, як-от Siri й Alexa.
  3. Чи вміє штучний інтелект навчатись? — Так, та лише той, у коді якого є функція навчання. ШІ навчається на перемогах і невдачах: не вийшло — повторює спробу, вийшло — тож так слід робити й надалі.
  4. Чи може штучний інтелект розпізнавати емоції? — Так. ШІ може зчитати міміку людини й визначити її емоції. ШІ може навіть відтворювати їх за потреби, проте відчувати не може.
  5. Сильний штучний інтелект — це загроза для людства? — Можливо. Проте це величезний прогрес і спрощення життя водночас. Сильний штучний інтелект — це інтелект, здатний мислити, усвідомлювати себе і свої вчинки та приймати рішення. Проте до нього ще декілька поколінь.

Сучасні можливості штучного інтелекту — це величезний прорив у науці та значне покращення нашого життя. Тож долучайся до ІТ-галузі та ставай ближче до нових відкриттів.

Чекай на нову добірку від Харківського ІТ Кластера та пиши в коментарях, чи вважаєш ти штучний інтелект загрозою для людства? =)

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі