timbildingi-v-umovah-krizi

Тімбілдінги в умовах кризи: Як Uitop зміцнює команду та сприяє її успішному розвитку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Успішна робота команди сьогодні вимагає не лише індивідуальних здібностей, але й здатності співробітників адаптуватися до нестабільності та постійного стресу, працювати разом і підтримувати один одного.

Саме тому тімбілдінги та івенти стали невід’ємною частиною підтримки корпоративної культури в сучасних компаніях. Ці заходи не лише зберігають команди в цілому, але й стимулюють їх на прогресивний розвиток, особливо у складні часи. Як це працює — розповідають Kharkiv IT Cluster та Uitop.

Що таке тімбілдінг і як він впливає на команду?

Тімбілдінг — це інвестиція в майбутнє компанії. Це — офлайн або онлайн заходи, які сприяють кращому взаєморозумінню між співробітниками та підвищують загальну результативність роботи. Так з окремих професіоналів створюють справжню команду, яка об’єднана спільними цінностями та цілями. Чому це важливо? У важкі часи, команда, що навчилася взаємодіяти, зможе зберегти мотивацію та злагоджену роботу.

image_2024-06-26_13-05-20-414x412 Тімбілдінги в умовах кризи: Як Uitop зміцнює команду та сприяє її успішному розвитку

Що вирішує тімбілдінг сьогодні:

  • Підвищує мотивацію. Будь-який міт зранку налаштує команду на продуктивну роботу протягом усього дня.
  • Розвиває в колективі дух довіри і взаєморозуміння. Це досягається завдяки спільному активному проведенню часу.
  • Така взаємодія сприяє відкритості, спілкуванню та покращенню взаємовідносин.
  • Створює психологічний комфорт. Зближуючись, поступово співробітники стають опорою один для одного.

Проведення заходів, неважливо офлайн чи онлайн, дає можливість відчути кожного члена команди, а це покращує загальний настрій колективу. Окрім того, вони допомагають знижувати рівень стресу та підтримують позитивне відношення до роботи. Тому командні активності — наразі це необхідність, а не просто приємна розвага.

Як Uitop взаємодіють під час викликів?

Uitop — агентство з дизайну та розробки, яке спеціалізується на створенні Saas-інтерфейсах для трансформації вертикального програмного забезпечення. Сила їхньої команди полягає у взаємопідтримці.

Навіть перебуваючи в різних містах та країнах вони відчувають об’єднаність між співробітниками, підтримку та важливість їх насамперед, як фахівців.

unnamed-5 Тімбілдінги в умовах кризи: Як Uitop зміцнює команду та сприяє її успішному розвитку

Незважаючи на те, що більшість активностей команди вимушено проходять онлайн, вони все ж знаходять, як урізноманітнити тімбілдінги та підтримати один одного. Так вони організовують: Small Talk, Experience, Exchange, Teambuilding, Demo Day, Teambuildings in Kharkiv. Ці заходи створюють позитивне робоче середовище, де кожен член команди відчуває власну значимість, бо їхні ідеї і думки відображаються у спільних проєктах та ініціативах.

Регулярні тімбілдінги на думку Uitop сприяють не лише покращенню комунікації та співпраці, але й підвищують самооцінку співробітників, оскільки вони бачать, що їхні внески важливі для успіху всього колективу. А це стимулює фахівців до більш активної участі в роботі команди і сприяє їх особистісному розвитку.

Отже, досвід Uitop демонструє, що колективні заходи ведуть до високоефективної та гармонійної роботи всієї команди у будь-який час та у будь-якому місці.

Приєднуйся до Kharkiv IT Cluster — ставай частиною прогресивного ком’юніті, яке заряджає світ ІТ!

Рекомендовані матеріали

  1. podkasty-dlya-it-rozrobnykiv
  2. Менторство як інструмент розвитку що це й навіщо Гайд від менторки Uitop

Коментарі