Телеміст до Дня науки в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У травні українська наукова спільнота традиційно відзначає професійне свято — День науки в Україні

З цієї нагоди Kharkiv IT Cluster та Рада проректорів України Міністерства освіти та науки України організували Всеукраїнський телеміст, до якого долучилися більше 15 міст України.

Подробиці події

21 травня близько 60 ЗВО з різних міст України об’єдналися, щоб привітати одне одного й обговорити актуальні питання розвитку науки в Україні.

Захід відкрив Володимир Володимирович Павліков — Голова Ради проректорів України:

«Ідея події дуже важлива: сьогодні ми хоч і живемо в одній країні, але кожний із регіонів має свої особливості, перспективи й унікальні можливості, які доцільно розвивати задля повоєнної відбудови України».

До вітального слова також долучилася виконавча директорка Харківсього ІТ Кластера — Ольга Шаповал:

«Харківський ІТ Кластер об’єднує понад 600 учасників і партнерів, серед яких близько 60 університетів і коледжів зі всієї країни. Наша місія — це розвиток екосистеми для технологічного бізнесу, а в цій екосиситемі ключову роль посідають саме освіта, наука й інновації Ми є частиною спільних зусиль, які ми всі як бізнес, як освітяни, докладаємо до того, щоб створювати інновації, які дозвлять нам створювати асиметричні рішення для забезпечення нашої перемоги й поразки ворога. Ми єдині в нашому прагнені до перемоги, зі святом!».

Після цього науковці з Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Сум, Луцька, Івано-Франківська, Вінниці, Кривого рогу й інших міст України тепло вітали одне одного зі святом.

Університети поділилися власним досвідом і баченням розвитку науки в Україні, тож захід став майданчиком для пошуку нових співпраці і спільних рішень.

«Саме об’єднанання науки, бізнесу й освіти — це запорука національної безпеки України. Сьогодні університети об’єднані в єдиний потужний самодостатній організм, який здатний боротися за своє майбутнє», — підсумував Володимир Володимирович Павліков, Голова Ради проректорів України.

Kharkiv IT Cluster надзвичайно пишається співпрацею з освітніми партнерами й науковцями всієї країни й дякує за потужні внески в розвиток нашої держави.

 

Переглянути запис заходу: https://youtu.be/MVFBeBDTMmM

Запис заходу

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-man
  2. persyk-2024-vidbulasya-15-ta-molodizhna-naukovo-tehnichna-konferentsiya-na-bazi-nau-hai
  3. harkiv-naukovyj-lider-ukrayiny

Коментарі