Teens2IT: Від медбрата та аніматора до Backend developer

Teens2IT: Від медбрата та аніматора до Backend developer

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Чи замислювалися ви хоча б раз про зміну своєї професії? Сьогодні ми вас хочемо познайомити з людиною, яка не просто замислилася, а й повністю скорегувала своє життя, пройшовши ІТ-курси та закінчивши при цьому медичний коледж.

8 грудня у рамках проєкту Teens2IT Харківському IT Кластеру дав інтерв’ю Артурас Норвайшас, Magento 2/ Adobe Commerce Backend developer у компанії WebMeridian.

На початку зустрічі учасникам було представлено шість фактів про Артура, один з яких був неправильним. Дуже цікавим виявився факт, що Артур дійсно навчався у Харкові в корейській школі. Несподівано неправдивим виявився факт про мову JavaScript. А що саме викликало здивування учасників, дивись у записі.

Цікаві факти про спікера

Чим займається Backend developer

Це спеціаліст, який розробляє логіку, тобто те, що зазвичай не бачить клієнт:

«Коли ви на сайті натискаєте кнопку, і вона веде вас кудись — оце те, що створив Backend», — пояснює Артур.

Говорячи про свої напрями, Артур наголошує та пояснює різницю між Magento 2 та Adobe Commerce. Це майже одне й те саме, але Magento 2 було створено українцями та згодом продано компанії власнику фотошопів — Adobe.

Від аніматора до розробника

Артур каже, що, незваєаючи на високі результати ЗНО, вирішив вступати до медичного коледжу, але швидко зрозумів, що до цієї справи повинна лежати душа, а йому це не відгукувалося. Після літніх канікул біля моря, працюючи аніматором, він з другом прийняв рішення по поверненню з Харкова записатися на IT-курси.

На зустрічі Артур ексклюзивно для учасників Teens2IT розказав із великою подякою про школу, завдяки якій він став крутим розробником.

Яку школу програмування закінчив Артур

Плюси та мінуси роботи в ІТ

Говорячи про плюси роботи в IT, Артур посміхається та каже — гроші. Але зауважує: «Скільки би вам не платили, якщо до цього не лежить серце, то вам завжди буде недостатньо та ви будете не задоволені». А головний плюс для Артура — емоції, які отримує користувач від продукту, який створив він власноруч.

До плюсів Артур також додає: 

— відсутність дрес коду, нормованого графіку;

— люди, однодумці, що оточують.

До мінусів Артур відносить:

— погіршення зору через велику кількість часу за комп’ютером;

— сидяча робота;

— помилки в коді, які непомітні й на пошук яких можна витратити декілька годин;

— емоційне вигорання.

Про компанію

WebMeridian — невелика компанія, де працюють українські IT-спеціалісти, які займаються розробкою інтернет-комерції — інтернет магазинів для користувачів. Основними клієнтами є Америка та Європа.

«Кажучи про приклади Magento, на нашому ринку є такі інтернет магазини, як Comfy, Єва, Brocard, Япошка», — представляє проєкти компанії Артур.

Наприкінці зустрічі Артур рекомендував обирати професію за власними уподобаннями. Він радить переглядати відео на YouTube, відвідувати курси, читати книжки, а також спілкуватися зі спеціалістами в ІТ-сфері.

А щоб не втратити можливість спілкування з IT-фахівцями, слідкуй за наступними нашими івентами!

Ми дуже дякуємо Норвайшас Артурасу, компанії WebMeridian та всім, хто доєднався до зустрічі та брав активну участь.

Для Kharkiv IT Cluster пріоритетно формувати сприятливе середовище для формування майбутніх ІТ-фахівців. Усього в Харківському ІТ Кластеру близько 20 освітніх проєктів, серед них 14 успішно функціонують зараз. Тож, ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери та ІТ-освіти, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі