Teens2IT: HR Business partner про роботу в ІТ 🔥

Teens2IT: HR Business partner про роботу в ІТ 🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 листопада в рамках проєкту Teens2IT Kharkiv IT Cluster узяв інтерв’ю у представниці компанії Infopulse.

Лалі Ліпартеліані-Бєдоєва, Senior HR Business partner, розповіла про компанію, про свій шлях від HR-менеджера до HR-бізнес партнера, детально описала, чим ці дві посади відрізняються. Учасники зустрічі дізналися про HR-інструменти в IT, про розподіл інших професій в HR, про те, як навчитися читати людські цінності та комунікації в цілому.

Про Infopulse

«Я дуже люблю свою IT-компанію, тому що для мене дуже важливо, щоб були цінності, які не тільки декларуються, але які й проживає компанія, тобто, які вона не тільки заявляє: базування на залученості фахівців, відкритості, гнучкості, інноваціях, але й впроваджувала та кожного дня свідчила про те, що ці цінності є ключовими. Я дуже задоволена, що в моїй компанії саме так відбувається», — тепло представила компанію Лалі.

Чим займається HR

Про професію HR

HR-спеціалісти зазвичай слідкують за повним циклом людей від прийняття на роботу до їх звільнення, тож здається, що для цього потрібно мати неабиякі знання у сфері психології. Ось як коментує це Лалі:

«HR — це взагалі такий перетин аналітика, психолога й матусі. Це професія, у якій важлива людяність. Я завжди кажу, щоб бути People manager, потрібно дуже сильно любити людей. Ми всі різні, з різним настроєм, тож не завжди до вас будуть приходити з приємними запитанням. Важливо мати «депозит» любові, який буде базою, щоб самому не впадати в лють, депресію та агресію» 

Більше про психологію на посаді HR

Порада від HR-спеціаліста

Зі сферою IT нереальна кількість міфів, які досі розповсюджені серед людей.  Багато хто дуже боїться навіть спробувати себе у цій сфері, наприклад через невпевненість.

Лалі згадує історію з професійного життя та дає пораду:

«Ми не завжди можемо подивитися на себе з іншого боку. Але потрібно вірити собі, своїй інтуїції та розуміти, чому ми саме тут, що від нас очікують. Будьте собою, развивайтесь, фокусуйтесь на своїх досягненнях».

Також Лалі, виходячи зі свого досвіду, розкрила секрет успішної співбесіди та відповіла на питання учасників щодо важливості англійської мови та інші. Переходь за посиланням на запис зустрічі та дізнавайся суперкорисну інформацію з перших вуст уже зараз!

Ми дякуємо Лалі й компанії Infopulse та всім, хто доєднався до зустрічі. Слідкуйте за майбутніми івентами, ми будемо раді вас бачити!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Teens2IT: Хто такий Business Solutions Consultant в ІТ-сфері
  2. Teens2IT

Коментарі