Techstack відкриває перший закордонний делівері-хаб у Вроцлаві, Польщі

Techstack відкриває перший закордонний делівері-хаб у Вроцлаві, Польщі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вроцлав, Польща, 19 жовтня 2022 – Techstack, компанія з розробки програмних продуктів і програмного забезпечення з харківським корінням, оголосила про своє розширення на технологічний ринок ЄС, відкривши свій перший європейський делівері-хаб у Вроцлаві, Польща.

Відкриття нового робочого простору в серці Центральної Європи – логічний і запланований крок у розвитку харківської компанії. З початком війни Techstack прискорила процес розширення і відкрила закордонний хаб у короткий строк. Завдяки цьому компанія зможе надати притулок і комфортні робочі місця тим членам команди, які були змушені покинути свої домівки. Крім того, часткова релокація допоможе команді Techstack збільшити свою присутність у великих ІТ-центрах по всій Європі, підтримати партнерів і посилити їхні продукти у досягненні цілей за допомогою оптимальних технічних засобів.

Вибір Польщі як місця для відкриття нового європейського робочого простору був підкріплений насамперед рішенням команди бути ближче до Батьківщини, а також безмірною підтримкою Польщі українського народу під час війни. Після ретельного дослідження ринків праці Східної та Центральної Європи, умов життя та юридичних процесів компанія вирушила до Польщі.

Techstack переконаний, що завдяки 550 000 місцевих ІТ-спеціалістів, 10 ІТ-кластерів, численним технічним університетам і дюжині офісів технологічних гігантів польський технічний ландшафт стане потужним ґрунтом для зростання компанії та зручним місцем для професійного розвитку членів команди Techstack.

«Ми вибрали Польщу, а саме Вроцлав, через схожість з Україною: близький менталітет, транспортне сполучення з українськими містами, коротка різниця в часових поясах. Сподіваюся, що та частина нашої команди, яка була вимушена покинути свої домівки, почуватиметься тут комфортно та безпечно. Крім того, перебування в Центральній Європі робить нас ближчими до наших партнерів з ЄС, що гарантує ще більш тісну та швидку співпрацю»Іван Єременко, генеральний директор Techstack.

Techstack має довгострокову стратегію розвитку, яка передбачає розширення присутності компанії по всьому світу. Робочий простір у Вроцлаві відкриває двері для подальшого розвитку Techstack. Водночас компанія працює над відкриттям ще однієї української локації у Львові та будує плани щодо запуску представництва у Сполучених Штатах.

Про Techstack

Techstack – це компанія з інжинірингу технологічних продуктів, що має за місію привнесення високих стандартів розробки в IT-індустрію. Спираючись на особливу технічну культуру, творче комьюніті та продуктоорієнтований підхід, Techstack надає можливість кожному члену команди зробити свій внесок в розвиток продукту, компанії та процесів. Techstack поєднує більш ніж 170 захоплених спеціалістів, цінуючи ініціативність і бачення кожного члена команди.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Techstack
  2. банер Techstack
  3. Techstack

Коментарі