Tech Edu Up: Kharkiv IT Cluster рекомендує освітню програму «Інформатика» в СумДУ

Tech Edu Up: Kharkiv IT Cluster рекомендує освітню програму «Інформатика» в СумДУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вимоги ринку праці в IT-галузі освітньо-професійних програм

Харківський IT Кластер та ІТ-компанія APIBEST у межах проєкту Tech Edu Up! переглянули на відповідність вимогам ринку праці в IT-галузі освітньо-професійну програму «Інформатика» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», за якою навчають майбутніх ІТ-фахівців на факультеті електроніки та інформаційних технологій в Сумському державному університеті.

За результатами розгляду освітньо-професійної програми «Інформатика», керівник освітнього напрямку Харківського ІТ Кластера Олена Лоєнко відвідала Сумський державний університет та вручила відзнаку від Харківського ІТ Кластера, що підтверджує відповідність освітньої програми вимогам бізнесу.

У межах покращення дисциплін, експертами рекомендовано додатково ввести дисципліну з комп’ютерних мереж і хмарних обчислень для програми підготовки бакалаврів.

Сумський державний університет уже розробив таку дисципліну під назвою «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології», яку викладатиме доцент кафедри комп’ютерних наук СумДУ, докторант Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» В’ячеслав Москаленко.

Перегляд освітньої програми відбувся в межах партнерства СумДУ та Харківського ІТ Кластера. Компанії, які входять до Харківського ІТ Кластера, системно працюють над оновленням освітніх програм в ІТ-галузі. Експерти компаній-учасників  актуалізують зміст освітніх програм, адаптують їх під сучасні вимоги з метою поліпшення рівня підготовки майбутніх ІТ-спеціалістів і підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Харківський ІТ Кластер висловлює подяку Сумському державному університету за актуалізацію змісту освітніх програм та потужну підготовку спеціалістів для ІТ-індустрії.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ХНУРЕ & Sigma Software: адаптація освітніх програм до сучасних потреб ІТ індустрії
  2. Memorandum pro spivpratsiu SumDu_Kharkiv IT Cluster

Коментарі