Teachers2IT: Як пройшов Воркшоп №6 для вчителів інформатики та математики
🎉 25 листопада відбулася шоста зустріч учасників проєкту Teachers2IT. Незважаючи на складнощі зі світлом та мобільною мережею, до воркшопу доєднались 53 вчителя інформатики та математики з різних областей України!
Резніченко Олексій — Head of outsource department з компанії Telesens, показав учасникам, як застосовувати різні трекінгові системи для покращення навчального процесу школярів та студентів.
Розкриваючи тему «Трекінгові системи, якими користуються в ІТ. Як покращити навчальний процес, користуючись ними», спікер розповів про:
🎓 поняття тайм-трекінгу в навчальному процесі;
🎓 користування трекінговою системою Jira та Trello;
🎓 особливості використання та керування проєктами за допомогою трекінгових систем;
🎓 переваги та недоліки трекінгових систем;
🎓 чим трекінгові системи будуть корисними в навчальному процесі.
Для чого потрібні трекінгові системи?
💬 «Трекінгова система — це зручний інструмент для реєстрацій, зберігання та відслідковування завдань. Цей автоматизований інструмент допоможе зекономити вам дуже багато часу, бо ви будете мати можливість відслідковувати статус виконання задачі, яка закріплена за певним виконувачем. Таким чином є можливість зберегти прозорість та відкритість між учнями та викладачем/вчителем», — розповідає Олексій.
Зворотній зв’язок
Учасники залишились у захваті від користі та свіжості інформації, яку надав Олексій:
«Упевнена, що трекінгові системи та інформація, яку Ви надали, допоможуть організувати ефективний освітній процес», — ділиться враженнями Олена.
«Дякуємо! Дуже корисно, дуже цікаво, дуже інформативно, а головне — просто та доступно. Дякую», — говорить Марина.
Kharkiv IT Cluster вдячний Олексію та компанії Telesens за те, що доєднались до проєкту Teachers2IT і надали нові знання вчителям України!
👉 Інформацію про початок сьомого воркшопу шукайте в телеграм-каналі для вчителів Teachers2IT:
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: