Memorandum pro spivpratsiu SumDu_Kharkiv IT Cluster

Сумський державний університет став офіційним партнером Kharkiv IT Сluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мережа партнерств Харківського ІТ Кластера тепер охоплює Сумщину. Нещодавно потужний заклад вищої освіти — Сумський державний університет став офіційним партнером Kharkiv IT Cluster та підписав меморандум про активну співпрацю. Ми пишаємося співпрацею з університетами України, бо наша синергія сприяє розвитку ІТ-індустрії, підвищенню якості ІТ-освіти, збільшенню кількості здобувачів освіти.

Укладений меморандум допоможе забезпечити додаткові умови та активності для підготовки кваліфікованих фахівців в галузі IT та сприятиме посиленню освітнього середовища України у напрямку інформаційних технологій.

Співпраця з Сумським державним університетом націлена на:

  • актуалізацію освітніх програм;
  • роботу з абітурієнтами;
  • спільне проведення конференцій, семінарів, майстер-класів, тренінгів, тощо;
  • читання лекцій для студентів університету представниками бізнесу у сфері інформаційних технологій;
  • сприяння у працевлаштуванні кращих слухачів спільних програм.

Ми висловлюємо подяку Сумському державному університету за довіру та впевнені, що наша співпраця відкриє більше можливостей для здобувачів освіти!

Довідка:

Сумський державний університет (СумДУ) — це один з провідних університетів України, який розташований у місті Суми. Університет пропонує більше 100 програм навчання на всіх рівнях освіти — від бакалаврату до докторських ступенів.

Крім академічних програм, у СумДУ також є можливості для виконання наукових досліджень студентами, участі в студентських організаціях та програмах обміну студентами з іншими країнами.

Університет має сучасну інфраструктуру, в тому числі лабораторії, комп’ютерні класи, спортивні зали та кампуси, що забезпечують комфортне навчання та життя для студентів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  2. Меморандум

Коментарі