Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти створюють нові можливості для ІТ-талантів в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16 березня відбулася зустріч Kharkiv IT Cluster з головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрієм Бутенком.

Під час зустрічі було обговорено результати співпраці минулих років та  визначено план спільної роботи на 2023 рік, зокрема сплановано низку заходів, орієнтованих на студентську та освітянську спільноти.

Нагадаємо

У 2019 році Kharkiv IT Cluster підписав Меморандум про співпрацю з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Основною метою визнано подальшу кооперацію організацій задля підвищення якості підготовки IT-спеціалістів та розробки процедури акредитації освітніх програм за участі бізнесу. Адже, розробка освітніх програм в університетах за участі представників бізнесу допоможе актуалізувати зміст освіти.

Відповідно до Меморандуму Національне агентство планує створення і забезпечення діяльності спільних комісій, комітетів, робочих груп, а також залучення представників ІТ галузі до узгодження стандартів і розробки критеріїв якості вищої освіти. Від харківського IT Кластера очікується забезпечення участі профільного бізнесу в цих процесах і сприяння формуванню і наданню інформаційних матеріалів на запит агентства.

Зокрема, у межах співпраці у 2021 році було запущено проєкт «Сертифікація ІТ-дисциплін», перезапуск якого відбувся в лютому 2023 року.

Kharkiv IT Cluster дякує Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за співпрацю! Ми впевнені, що спільна діяльність значно посилить рівень підготовки студентів.

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Novyi_sezon_Sertyfikatsiia_IT_dystsyplin_Kharkiv_IT_Cluster

Коментарі