Strategy Area доєдналася до Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Місія можлива: збільшення числа українських юнікорнів!

У 2023 році через рецесію та події в Україні дедалі більше українських ІТ-компаній перебудовували стратегію під бачення бажаного майбутнього. Саме у відповідь на нові виклики для технологічних бізнесів у 2023 році з’явилась Strategy Area.

Компанія створена харків’янкою Ольгою Шапран, яка вбудувала власні цінності та прагнення в основу місії Strategy Area – допомагати українським ІТ-бізнесам реалізовувати стратегії, що здатні витримати складні часи, рости й розвиватися, впливаючи на розвиток економіки країни. Ольга поділилася, що хоче збільшення числа українських юнікорнів до 15.

Нещодавно Strategy Area стала частиною Kharkiv IT Cluster, щоб втілювати масштабні проєкти з розвитку технологічних бізнесів.

«Широка мережа партнерів-консультантів, що є експертами своїх напрямків, дозволяє нам у достатньо короткі строки комплексно допомагати нашим клієнтам. Ми не звичайна компанія, а скоріш ательє з побудови та реалізації стратегії, де кожне рішення вибудовується під запит клієнта» — зазначає Ольга Шапран.

Як саме Strategy Area допомагає?

  • Проводить стратегічні сесії, як механізми побудови стійких стратегій;
  • Допомагає налагодити процеси всередині компанії, щоб стратегія не просто була описана на папері, а ще і працювала;
  • Ідентифікує прогалини, що блокують досягнення цілей компаній та залучає необхідних едвайзерів, щоб допомогти ці прогалини усунути;
  • Розвиває бізнеси, відділи, команди, проводить освітні програми, воркшопи, менторські сесії, консультації, а також регулярно донатить, аби пришвидшити перемогу України та повернутися до рідного Харкова.

«Наші клієнти є професіоналами в різноманітних галузях. Усі вони створюють і впроваджують висококласні технічні рішення світового рівня, чим ми дуже пишаємося» — підкреслює Ольга Шапран.

Соціальний вплив Strategy Area

У 2023 році компанія допомогла Маріупольському IT-кластеру реалізувати проєкт із підтримки компаній, що вимушено релокувалися. 109 фахівців з IT компаній, а це 29 бізнесів, що пройшли п’ятимісячну консалтингову та тренінгові програми, що в середньому збільшило обсяг їх продажів на 7 % у порівнянні з попереднім роком.

Разом із Харківським IT Кластером, партнерами і співавторами Strategy Area запустила програму для підлітків Kha Talents, де проводили лекції з провідними мислителями, підприємцями, галузевими експертами України у форматі TEDx, будували свої соціальні проєкти та знайомилися з харківськими ВНЗ.

Крім того, Strategy Area запустила книжковий клуб разом з EBA Management and Development Center, щоб управлінці могли розвиватися завдяки якісному нетворку на спільній ціннісній базі — обговорення книг ділової направленості.

Команда Strategy Area вірить, що розвинута спільнота — це спільне навчання, обговорення викликів та єдиного бачення можливостей галузі. Тільки так можна створити ефективні стратегії для розвитку України як важливого технологічного хабу.

«Я вірю в силу спільноти та впевнена, що разом ми зможемо досягти великих успіхів у розвитку індустрії Харкова та України загалом. Ми готові створювати та втілювати стратегії, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності, залучення інвестицій та підтримку інновацій у галузі ІТ» — говорить Ольга Шапран.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу та формуйте спільне бачення розвитку індустрії разом!

Підписуйтеся на наш телеграм, щоб не пропустити новини👉

Підписатися на Telegram-канал курсу

 

Також читайте новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі