Стажування від It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Команда It-Jim не може сказати, яким буде 2021 рік, але обіцяє вам наступне: його початок може бути повним відкриттів, пошуку і навіть мати елементи інтриги. Адже все це є в проектах в області комп’ютерного зору, і зимове стажування від It-Jim дозволить вам в цьому переконатися.


Починаючи з 1 лютого 2021 року і протягом 4 тижнів, ви будете працювати над реальним проектом з комп’ютерного зору під керівництвом експертів It-Jim. Це буде інтенсивний місяць занурення в світ CV/ML/DL, але ви будете вчитися у кращих!


З впевненими знаннями лінійної алгебри і Python/C++, рівнем англійської мови не нижче pre-intermediate і великим бажанням поліпшити свої навички (або почати кар’єру) в CV, у вас є всі шанси стати інтерном.


Ви той, кого шукає It-Jim? Заповніть цю форму, і давайте дізнаємося. Заявки приймаються до 10 січня 2021 року.

Заповнити заявку


Можливо, ви вже чули про літні стажування в It-Jim. На відміну від цих активностей, зимове стажування не передбачає лекцій або семінарів. Замість цього, вона забезпечить вам повне занурення в захоплюючий дослідницький проект з безліччю експериментів, глибоким аналізом алгоритмів і їх реалізацією.

Літні стажування в It-Jim


Більше інформації можна знайти тут.

Деталі

Коментарі