Стартував новий сезон проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»‎

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 квітня 2024 року Харківський ІТ Кластер спільно з Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти презентував новий сезон проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»‎. 

До заходу долучилися понад 150 учасників, це представники університетів з усієї України: викладачі, керівництво, керівники ІТ-компаній, члени освітньої експертної групи й представники Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.

Проєкт «Система сертифікації ІТ-дисциплін» спрямований на покращення якості вищої освіти шляхом синергії бізнесу й освіти. Він започаткований із метою актуалізації ІТ-дисциплін та їхнього оновлення, згідно із сучасними потребами бізнесу, а також для зменшення періоду адаптації фахівців у компаніях.

Мета проєкту — синхронізувати знання, уміння й навички 100% випускників IT-напрямів України, щоб вони відповідали вимогам IT-компаній до молодших (junior+) фахівців.

Як відбулося відкриття нового сезону проєкту? 

Учасникам презентували оновлення проєкту й оголосили дедлайни й умови приймання заявок на участь у рецензуванні дисциплін. 

«Ініціатива та ідеологія проєкту пішла не з бізнесу, а з освітянської спільноти й ми щиро раді, що змогли знайти правильні підходи для реалізації проєкту», — зазначила Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера. 

Також до заходу долучився Олександр Хименко — керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який наголосив на важливості проєкту та його впливі на розвиток сучасної ІТ-освіти, зокрема зазначив, що сучасна освіта має бути не лише практикоорієнтовною, але й студентоцентрованою, щоб забезпечувати не лише потреби роботодавця, але й студента й університету.

Ірина Золотарьова, член освітньої експертної групи, професор кафедри інформаційних систем Харківського національного університету ім. Семена Кузнеця, помічник ректора з міжнародних проєктів, член НАЗЯВО, член національної команди експертів з реформування вищої освіти ЕРАЗМУС+, подякувала компаніям, які постійно долучаються до роботи над проєктом.

«Я дякую Харківському ІТ Кластеру й усім, хто долучений до проєкту. Харківський ІТ Кластер — це активне, прогресивне й відкрите середовище, яке надихає та підтримує як школярів, так і студентів і викладачів — кількість активностей неймовірна й постійно зростає, що позитивно впливає на розвиток освіти в Україні», — наголосила пані Ірина Золотарьова.

Від бізнес-спільноти викладачів привітали Михайло Солощук, президент компанії INSART та Олеся Ульянова, СЕО TELESENS, ментор USAID, які зазначили, що раді, що пропри все проєкт «Система сертифікації ІТ-дисциплін»‎ працює і стартує з новою силою. Окрім цього, наголосили про його важливість не лише для освітянської спільноти, але й для бізнесу і заявили про готовність сприяти розвитку проєкту й долучатися до рецензування.

Більш детально про участь у новому проєкту дізнавайтеся за посиланням на YouTube 👉 https://youtube.com/live/ktd_qJDv18w?feature=share

🔥Запрошуємо викладачів подавати заявки на участь у проєкті «Система сертифікації ІТ-дисциплін»‎ задля рецензування силабусів експертами з ІТ-компаній.

Як узяти участь?

  1. Заповнити форму реєстрації до 26 квітня 2024 року (включно) https://form.jotform.com/232412730667353.
  2. Ознайомитися з основними вимогами до заявки у формі реєстрації чи фото👇Start-novogo-sezonu-Systema-sertyfikatsiyi-IT-dystsyplin_18.04.24-414x233 Стартував новий сезон проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін»‎
  3. Після завершення реєстрації дочекатися листа з результатами відбору й інструкцією на вказану в формі електронну пошту.

 

Терміни подачі заяв до 26 квітня 2024 року (включно).

Дякуємо Михайлу Максимову, члену освітньої експертної групи, викладачу кафедри економічної кібернетики й прикладної економіки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, керівнику філіалу GoITeens за детальне роз’яснення щодо заповнення шаблону силабусу та екскурсу на що варто звернути увагу.

Залишилися питання, переглядайте трансляцію на YouTube: https://youtube.com/live/ktd_qJDv18w?feature=share.

Для отримання додаткової інформації та розв’язання всіх питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: education3@it-kharkiv.com, Марія Рудинська.

Дякуємо всім хто долучився до заходу, хто палає бажанням розвивати сучасну ІТ-освіту в Україні й формувати якісне освічене середовище. 

Долучайтеся до Telegram-чату професійного ком’юніті ІТ-викладачів, щоб бути в курсі всіх важливих ініціатив для освітньої спільноти від Харківського ІТ Кластера й партнерів

До зустрічі на заходах Харківського ІТ Кластера!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. 114588

Коментарі