site

Стань на день студентом кафедри 503 в ХАІ 👩‍💻

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 лютого 2024 кафедра комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відчинила свої двері для абітурієнтів у межах щорічного заходу «Стань на день студентом кафедри»🎓

Як це було?

Відкриття заходу відбулося з привітання від завідувача кафедри, Вячеслава Харченка, координаторки освітніх програм і заходів Kharkiv ІТ Cluster Уляни Шумей, а також провідних фахівців із компаній Taxer і ЕРАМ: Lead QA Валентини Кузенко і провідного системного інженера Віталія Осідача відповідно.

«Розвиток України, як щасливої держави, залежить від нас з вами, від освіти, від нашої креативності. І саме слово «креативність» — це те, що зараз необхідно всім нам…», — зазначив Вячеслав Харченко, розповідаючи про залученість викладачів і студентів кафедри в благодійних проєктах, пов’язаних з використанням безпілотних систем, розмінування тощо. Завідувач кафедри щиро побажав абітурієнтам успіхів на подальшому шляху й наголосив на тому, що чекає на випускників у вересні в ролі студентів університету.

«Навчання — це дуже важливий крок на шляху до омріяної професії. Зараз перед абітурієнтами стоїть нелегкий вибір серед різноманіття ЗВО, тому кожен університет намагається якомога якісніше й змістовніше допомогти зробити його правильно. Харківський ІТ Кластер уже багато років співпрацює з Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» і ми вдячні за запрошення. Галузь ІТ дуже стрімко розвивається, вона динамічна, цікава й доступна для тих, хто бажає стати успішним», — зазначила Уляна Шумей, координаторка освітніх програм і заходів Kharkiv ІТ Cluster.

Валентина Кузенко, Lead QA в компанії Taxer, познайомила абітурієнтів із діяльністю й метою компанії, зокрема зазначивши важливість підтримки бізнесу в Україні. Також Валентина коротко відзначила роль тестувальників у компанії та важливість контролю якості продуктів.

Віталій Осідач, провідний системний інженер в ЕРАМ Україна, розповів про компанію EPAM і безкоштовні навчальні програми для спеціалістів-початківців. Окрім цього, Віталій дав абітурієнтам перше розуміння ролі DevOps спеціаліста в процесі розробки програмного забезпечення, зокрема згадавши інструменти DevOps. Учасники заходу отримали корисні посилання на соціальні мережі й Training Portal EPAM.

Під час зустрічі  успішні студенти й випускники кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки познайомили абітурієнтів із різними сферами й напрямами в ІТ, а саме:

🎮 розробка ігор — поєднання творчості й технічних навичок;
💡 тестування програмного забезпечення — діяльність та обов’язки QA;
📲 DevOps — типовий день спеціаліста;
❓кібербезпека — які перспективи й особливості?

А ще абітурієнти мали можливість познайомитися з можливостями стажування за кордоном під час навчання на кафедрі на прикладі випускниці кафедри з таким досвідом🌎

Вишенькою на торті стала гра Kahoot на перевірку уважності учасників зустрічі під час заходу. Переможці отримали нагороди — подарунки від компаній партнерів Харківського ІТ Кластера — NIX та UKRSIBBANK.

Цікаво дізнатися більше — переглядай трансляцію на YouTube і підписуйся на 📲 чат для абітурієнтів кафедри 503 в Telegram: https://t.me/+irblUadYdeo2M2Ri

Kharkiv IT CLuster дякує компаніям Taxer та EPAM Україна за долучення до заходу й запрошує абітурієнтів на навчання до кафедри Комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки університету Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pidtrymav-skifik-v-hai
  2. вступ 2024

Коментарі