SoftServe подвоїв кількість корпоративних клієнтів у 2016 році

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У 2016 році SoftServe розширив портфоліо цифрових рішень, набувши рекордну кількість корпоративних клієнтів.
Компанія SoftServe, що надає цифрові рішення та консалтинг у сфері цифрової трансформації бізнесу, завершила ще один успішний рік збільшенням прибутку, розширенням штату співробітників та ефективним впровадженням масштабних цифрових стратегій. Завдяки цьому, SoftServe збільшив кількість корпоративних клієнтів на 52%, а кількість співробітників – до 4500 людей. Компанія отримала численні нагороди та потрапила у номінації за інноваційність, ефективність та клієнтоорієнтованість.
У першому кварталі 2016 року SoftServe здобув визнання AWS Big Data Competency веб-сервісу Amazon Web Services (AWS) у галузі управління даними. SoftServe здобув перемогу на четвертій щорічній церемонії нагородження CEE Shared Services and Outsourcing Awards за проекти, реалізовані для українських компаній Shell Retail Ukraine та Київстар. Крім того, компанія втретє увійшла до переліку глобальних лідерів аутсорсингу Global Outsourcing 100® за версією Міжнародної Асоціації Професіоналів Аутсорсингу (IAOP). Співробітники SoftServe також розробили бакалаврську програму Internet of Things спільно з Львівським ІТ Кластером та Львівською політехнікою.
Другий квартал відзначився партнерством з Outcomes Based Healthcare та розробкою мобільного застосунку Sense360, який слідкує за впливом діабету на пацієнтів з цим захворюванням. Цей інноваційний додаток для ОС Android здобув перемогу у номінації «Мобільні програмні рішення року» на European IT & Software Excellence Awards, а також потрапив до списку фіналістів на Cybersecurity Excellence Awards та NOA Professional Awards. Популярний гарвардський онлайн-курс CS50 Introduction to Computer Science на Prometheus перекладено українською мовою за сприяння компанії SoftServe, LITS та волонтерів.
У третьому кварталі SoftServe призначив Стюарта Логана (Stuart Logan) на посаду Chief Human Resources Officer, щоб забезпечити стале зростання та розширення компанії.
У четвертому кварталі компанія отримала статус AWS Service Delivery Partner для AWS Lambda. Дослідницька компанія Clutch, яка фокусується на технологіях, маркетингу та цифрових рішеннях, включила SoftServe у список топ-компаній у Техасі (США), Великобританії та Канаді.  Крім того, у Канаді один з розробників SoftServe у складі української команди здобув бронзову нагороду на International Innovative Challenge 2016 за алгоритм для Банку Монреаля.
Для SoftServe 2016 рік відзначився розробкою проривних цифрових рішень та прототипів:

  • VoiceMyBot – інноваційний чатбот з голосовим інтерфейсом, розроблений для Alexa, одразу отримав популярність та схвальні відгуки у іноземних медіа, серед яких TechCruch, CIO Dive, VentureBeat тощо.
  • Chasm – застосунок для віртуальної реальності, який задіює не тільки зорові, але і слухові, тактильні, нюхові, кінестетичні та вестибулярні рецептори.
  • BioLock – смарт-система, що аналізує електрокардіографічні сигнали для безперервної автентифікації та моніторингу здоров’я водіїв, увійшла до переліку найкращих інновацій за версією SXSW Interactive Innovation Awards.

«Ми задоволені результатами та досягненнями компанії у 2016 році. Разом з приростом клієнтів ми продовжили відкривати нові офіси по всьому світу. Також, у березні ми відкриємо наш оновлений головний офіс у США, у якому буде знаходитися клієнтський центр, – коментує Кріс Бейкер, головний виконавчий директор SoftServe. – Зараз, як ніколи раніше, наша глобальна команда має спільну ціль: максимально ефективно створювати рішення для клієнтів, починаючи з дизайну і закінчуючи розробкою. У 2017 році ми продовжимо нашу роботу, використовуючи досвід, який ми здобули протягом більш ніж 20 років існування компанії. Ми готові й надалі допомагати нашим клієнтам зростати та творити цифрову трансформацію разом».

Коментарі