softserve_platforma_pozhertv_ua_web

SoftServe створив платформу для збору пожертв на допомогу Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SoftServe створив мультифункціональну імерсивну платформу LightenUA, яка допоможе гейміфікувати донати. Платформу планують використовувати на конференціях, онлайн-заходах та зустрічах з партнерами і клієнтами, щоб привернути увагу до потреб України.

Користувачі платформи мають змогу зануритись у метасвіт з безліччю кристалів. Кожен з них має свою суперсилу – від сили емоційної злагоди і гармонії до впевненості. Вибравши конкретний кристал, користувач може «надіслати його Україні», задонативши на благодійність.

Перший збір, який благодійний Фонд «Відкриті очі» стартує з допомогою платформи — 50 тисяч доларів. За ці кошти придбають 10 дефібриляторів, які встановлять у машини швидкої допомоги для порятунку життя військових на передовій.

«LightenUA – це поєднання технологій, імерсивного досвіду та благодійності. Таким способом ми даємо можливість користувачам відчути себе в унікальній подорожі, у метавсесвіті. Така подача допомагає краще донести мету благодійних проєктів та залучити ще більше людей до них», – коментує Анна Шереметєва, Senior R&D Product Manager, SoftServe

При розробці платформи використали такі інструменти, як Three.js, Blender, Web GL, інтегрували її з платіжною системою Stripe. Щоб втілити досвід метаверс реальності в життя, підключили хмарне сховище.

Долучитися до проєкту та задонатити кошти можна з будь-якого куточку світу, та України зокрема. Оберіть кристал і ви за цим посиланням — https://lightenua.softserveinc.com/home

Збір на дефібрилятори – це частина проєкту корпоративного благодійного фонду компанії SoftServe, Drive for Life, в межах якого від початку повномасштабного вторгнення на фронт відправили 175 повністю укомплектованих автомобілів швидкої допомоги та медичної евакуації. Завдяки цим швидким та медевакам, вдалось врятувати вже близько 10 000 поранених військових та цивільних.

Загалом, понад 80 тисяч українців отримали допомогу фонду з лютого 2022. Крім цього, БФ «Відкриті очі» допоміг понад 250 медичним установам та підрозділам, закупивши та передавши більше ніж 700 тонн гуманітарної допомоги, з якої – понад 42 тисячі одиниць гумдопомоги медичного призначення та 35 тисяч одиниць персонального захисту.


SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 12 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).  Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. softserve_biznes_bez_baryeriv_web_ua
  2. softserve_magichnyj_kvadrant_2023_web

Коментарі