SoftServe переміг у конкурсі Глобального Договору ООН в Україні в номінації “Суспільство”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

26 листопада в Києві відбулось нагородження компаній в рамках Partnership for Sustainability Award 2020 – міжнародного конкурсу проєктів, організатором якого є Мережа Глобального договору ООН в Україні. SoftServe посів перше місце у конкурсі з проектом “Навчання тестуванню веб-застосунків для людей з вадами зору ” в номінації “Суспільство”.

SoftServe


Конкурс має на меті просувати Цілі сталого розвитку та сприяти партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами. Цього року організатори отримали понад 150 заявок з України, Білорусі, Македонії, Польщі та Туреччини.


Серед членів журі цьогорічного конкурсу були: Reid Steadman, директор та керівник відділу ESG S&P Dow Jones Indices; Judy Njino, виконавча директорка та координатор Мережі ГД ООН у Кенії; Ayman Chowdhury, голова Секретаріату Глобального договору ООН в Канаді; Antonio Hautle, виконавчий директор ГД ООН у Швейцарії та Ліхтенштейні; Rachel Panaino, виконавча директорка ГД ООН у ОАЕ.


Метою проекту SoftServe, презентованого міжнародному журі, є інтеграція незрячих до роботи в в компанії у якості тестувальників доступності розробок компанії для людей з порушеннями зору.

“Ми в компанії переймаємося питаннями інклюзії та доступності і прагнемо, щоб продукти, які ми створюємо, були зручними у користуванні для всіх. Залучаючи до роботи над ІТ-рішеннями людей з порушеннями зору, що тестують наші розробки на зручність для використання людьми з цією ж проблемою, ми виходимо на новий рівень тестування доступності. А разом з тим, маємо можливість забезпечити таких осіб важливою і цікавою роботою, а також гідними й комфортними умовами праці”, – розповідає координаторка групи Accessibility Testing, Вікторія Ширяєва.


На початку року SoftServe розробив 2-місячний курс Accessibility Testing, який складається із двох частин: перша містить стандартне наповнення для груп тестувальників, а друга – це власне частина, що стосується Accessibility Testing. Ментори SoftServe ІТ Academy максимально адаптували навчальні матеріали у формати, доступні для людей із порушеннями зору. Відтак, випускники цього курсу можуть бути корисними на будь-якому проєкті, де застосовують регресивне тестування та тестування доступності. У першому курсі взяли участь 5 людей з порушеннями зору, які від липня працюють в компанії та залучені до клієнтських проектів, де застосовують власну експертизу для розробки ІТ-рішень, що будуть доступні для незрячих користувачів.


Даним проектом компанія підтримує цілі сталого розвитку ПРООН: №4 – забезпечення всеохоплюючої та справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх, №8 – гідна праця та економічне зростання. Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх, №10 – Скорочення нерівності всередині країн і між ними.


Про IT Academy

SoftServe IT Academy є складовою SoftServe University, яка забезпечує навчальні рішення для талановитих людей, що розпочинають кар’єру в ІТ. За короткий проміжок часу (2-4 місяці) її студенти можуть покращити теоретичні знання, практичні вміння у низці ІТ спеціальностей та отримати досвід роботи на справжніх проєктах.

Минулого року SoftServe IT Academy випустила 2000 студентів, з них понад 800 продовжили співпрацю з SoftServe вже у якості наших працівників. Загалом, за 14 років існування IT Academy підготувала понад 7000 випускників. Навчання на курсах IT Academy доступне у понад 35-ти напрямках.

SoftServe IT Academy


Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

SoftServe

Коментарі