SoftServe отримав нагороду «Премії HR-Бренд 2017»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

5 грудня у Києві відбулася підсумкова конференція Премії HR-Бренд 2017, яка завершилася оголошенням результатів щорічного конкурсу провідних HR-ініціатив. Учасник Kharkiv IT Clutser, компанія SoftServe подавала на конкурс проект «Digital рішення для залучення працівників до управління компанією», який здобув перемогу в номінації «Трансформація бізнесу: Digital-технології та інновації», а також нагороду від HR провайдера SmartSolutiоns в номінації «Smart Tool for Smart People».
«Кожна компанія має подбати не тільки про те, щоб регулярно «міряти температуру» у команді, але й знайти інструменти для ефективної взаємодії зі співробітниками, – розповідає директор департаменту HR Marketing у SoftServe Анна Сологуб. –  Нам необхідно було розробити рішення, де люди були б мотивовані відверто ділитися своїми враженнями про різні аспекти роботи в SoftServe, а менеджери і компанія загалом – постійно покращуватися на основі отриманих даних».
Починаючи з травня 2017 року, кожні 4 місяці працівники SoftServe отримують короткі опитувальники про задоволеність роботою в компанії. HR команда знайшла зручну онлайн-платформу, яка не лише надсилає опитування працівникам, але й автоматично аналізує отримані результати за низкою параметрів. Доступ до системи має кожен керівник, що дозволяє менеджерам самостійно працювати з результатами власного відділу та враховувати зворотній зв’язок від команди в управлінській роботі. За результатами кожного раунду в компанії визначають 3 найкритичніші для працівників проблемні питання та впроваджують ініціативи для їх вирішення.  Такий підхід діє не лише на рівні компанії, але й каскадується на всіх рівнях організації – у кожному департаменті, відділі та команді. Наступний раунд опитування показує результат впроваджених змін. Загалом підхід зарекомендував себе надзвичайно успішно: у дослідженні беруть участь понад 70% усіх працівників, з моменту запуску системи отримано понад 25 тис. коментарів. Розроблений підхід, що будується на залученні працівників до управління змінами в компанії вже приніс свої результати – від моменту запуску проекту кількість лояльних до компанії співробітників зросла на 3%, загальний індекс лояльності співробітників (employee Net Promoter Score) збільшився на 5%.
SoftServe приділяє багато уваги створенню максимально комфортних умов праці, а також професійному і кар’єрному зростанню співробітників. Результати роботи вже отримували численні нагороди, і 2017 рік не став винятком. У грудні цього року ресурс  focus.ua опублікував рейтинг найкращих роботодавців України в 14 галузях, серед яких – сфера інформаційних технологій. Компанія SoftServe потрапила до топ-3 компаній у сфері ІТ разом з Google та Microsoft. Голосування проводилося в два етапи. Перший – проведений студентською організацією “Студреспубліка” за участі понад 500 студентів провідних українських ВНЗ. Другий – голосування читачів на сайті focus.ua, в якому взяли участь близько 5 тис. осіб.
Крім того, днями портал DOU опублікував щорічний рейтинг роботодавців у ІТ-сфері, в якому взяло участь  15 080 фахівців, вони оцінювали 1 110 компаній. Компанія SoftServe потрапила до топ-10, зайнявши 6-ту позицію у переліку найкращих ІТ-працедавців країни.

Коментарі