softserve_magichnyj_kvadrant_2023_web

SoftServe увійшов до звіту Gartner «Магічний квадрант 2023»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SoftServe, глобальна ІТ-компанія з українським корінням названа челенджером у звіті Gartner «Магічний квадрант 2023» для сфери послуг з розробки програмного забезпечення. Компанія була відзначена за здатність виконувати завдання та повноту візії.

«SoftServe є визнаним на ринку бажаним партнером для деяких зі світових технологічних провайдерів та корпорацій», — коментує Алекс Чубай, CTO, SoftServe. «Наш підхід передбачає цілісну перспективу, яка охоплює бізнесовий хист, користувацький досвід, хмарні технології та інженерію даних, а також передові технології, такі як генеративний Штучний Інтелект, які дозволяють нашим клієнтам створювати відзначені нагородами цифрові продукти та трансформувати бізнес».

Звіти «Магічний квадрант» є підсумком ретельних, заснованих на фактах досліджень в межах конкретних ринків. Звіти дають широке уявлення про позиції провайдерів на тих ринках, які мають високі темпи зростання і чітку диференціацію провайдерів.

Понад 30 років клієнти SoftServe покладаються на передовий досвід глобальної команди висококваліфікованих технологічних експертів, які надають безпрецедентну підтримку та впроваджують інновації в розробці програмного забезпечення.

«Віримо, що визнання SoftServe як челенджера у звіті «Магічний квадрант» є кульмінацією глибини та ширини наших технологічних можливостей, десятиліть досвіду та виняткових інженерних талантів, які щодня створюють ціннісні рішення світового рівня для наших клієнтів», — коментує Чубай.

Звіт «Магічний квадрант» базується на критеріях здатності постачальника виконувати роботу та мати повноту візії. Щоб дізнатися, чому визнали SoftServe, та дізнатися більше про аналітику Gartner щодо ринку послуг з розробки програмного забезпечення, звіт можна переглянути тут.


Gartner не підтримує жодного постачальника, продукт або послугу, які згадані в його дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам технологій обирати лише тих постачальників, які мають найвищі рейтинги або інші позначення. Дослідницькі публікації Gartner складаються з думок дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як викладення фактів. Gartner відмовляється від усіх гарантій, явних чи неявних, щодо цього дослідження, включаючи будь-які гарантії придатності для продажу або придатності для певної мети.

GARTNER є зареєстрованою торговою маркою та знаком обслуговування компанії Gartner, Inc. та/або її дочірніх компаній у США та інших країнах, а MAGIC QUADRANT є зареєстрованою торговою маркою компанії Gartner, Inc. та/або її дочірніх компаній і використовується в цьому документі з дозволу. Всі права захищені.


SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 12 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).

Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe отримав глобальну нагороду за найкращу програму з розвитку рівності та інклюзії
  2. SoftServe отримав золото від Global Good Awards за внутрішнє волонтерство
  3. Донатьте на «швидку», отримуйте кастомний мерч від SoftServe і Гамлета Зіньківського!

Коментарі