skill-matrix-onovlennya-matryts-kompetentnostej-junior-fahivtsiv

SKILL MATRIX: Оновлення матриць компетентностей junior-фахівців від експертів ІТ-галузі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Команда Харківського ІТ Кластера постійно працює над покращенням якості освіти, актуалізацією навчальних матеріалів відповідно до поточних вимог ІТ-галузі. Співпраця між ІТ-компаніями й закладами освіти є ключовим фактором для забезпечення високої якості підготовки молодих фахівців і покращення конкурентоспроможності ІТ-індустрії.

Сучасний світ не стоїть на місці, і це особливо помітно у сфері технологій. Отже, вимоги до рівня знань і навичок Junior-фахівців, які є випускниками ЗВО та ІТ-шкіл, також постійно змінюються й розширюються.

Цього літа ми ініціювали процес оновлення матриць компетентностей Junior-спеціалістів. Зараз уже оновлено 10 матриць скілів з напрямів, які мають найбільший попит на сучасному ринку праці: QA, JavaScript, Python, Java, графічний дизайн, UI/UX, Project Management, 3d-art, DevOps, кібербезпека. 

Модель Junior-спеціаліста на основі матриці компетентностей Skill Matrix

Отримані моделі junior-фахівців дозволять відновити систему сертифікаційного тестування знань і навичок випускників закладів неформальної ІТ-освіти — Hard Skills Exam, стануть базою для актуалізації навчальних програм в ІТ-школах і ЗВО, прискорять перегляд і сертифікацію ІТ-дисциплін у межах освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

До реалізації проєкту вже долучились 14 компаній:

Akvelon, APIBEST, ArtJoker, Avenga, CHI SOFTWARE UKRAINE, Dysnix, Ergoserv, G5 Entertainment, Intellias, IT-Jim, Knubisoft, Sigma Software, SoftServe, Viseven

Не бачите себе в цьому списку? Заповнюйте форму https://forms.gle/meA7wCvrCLHuqtUj6, долучайтесь до проєкту Skill Matrix та покращуйте якість освіти разом Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. SkillMatrix
  2. Skill Matrix

Коментарі