SIGMA SOFTWARE UNIVERSITY ЗАПУСТИВ НОВУ ПЛАТФОРМУ SELF-PACED КУРСІВ, ЯКА ЗМІНИТЬ УЯВЛЕННЯ ПРО САМОНАВЧАННЯ

Sigma Software University запустив нову платформу self-paced курсів, яка змінить уявлення про самонавчання

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сильна команда експертів-практиків Sigma Software має більш ніж 20-річну експертизу у низці ІТ-доменів та впевнене бажання створити ефективну екосистему для розвитку ІТ-індустрії. Саме тому невпинно ділиться своїми знаннями та досвідом, створюючи авторські курси за різними IT-напрямками.

У травні 2023 року вони запустили  платформу  для самонавчання, де зібрали курси експертів-практиків Sigma Software. Зараз на платформі ви можете знайти такі напрямки навчання:

  • Algorithms & Data Structures
  • Business Analysis
  • React JS
  • Information security
  • TypeScript
  • Rust

Кожного місяця платформа буде поповнюватись новими напрямками та курсами, тож слідкуйте за оновленнями.

Перевагою  платформи  є те, що вона пропонує гнучкість навчання у своєму власному темпі, будь-коли та будь-де! Курси не мають жорстких дедлайнів чи графіків, можна навчатись, коли зручно. Саме це вирізняє їх серед традиційних курсів із групами, де слухачі повинні підлаштовуватися під викладача та інших студентів.

А з нагоди запуску Sigma Software University пропонує 80% ЗНИЖКИ на всі курси для перших користувачів платформи!

Кожен курс побудований на міцному фундаменті експертизи та галузевих знань компанії Sigma Software, відомої міжнародної транснаціональної компанії з більш ніж 20-річним досвідом управління міжнародними ІТ-проєктами. Sigma Software має перевірений досвід розробки передових ІТ-рішень та надання повного циклу ІТ-консалтингових послуг клієнтам по всьому світу. Від стартапів до продуктових компаній і корпорацій, Sigma Software освоїла трендові технології та галузеві тенденції на всіх континентах, від Азії до західного узбережжя США.

На відміну від фрагментарних навчальних матеріалів на YouTube або неповних і застарілих курсів, цей комплексний курс спирається на багатий досвід Sigma Software та пропонує безперешкодну навчальну подорож із сучасним контентом, який є актуальним у сьогоднішньому швидкоплинному технологічному ландшафті. 20-річний міжнародний досвід Sigma Software гарантує, що ви навчатиметеся у найкращих у галузі.

В чому переваги та вигоди формату самостійного навчання?

Гнучкість: Завдяки самонавчанню ви можете створювати власний графік і вчитися у власному темпі. Це про те, щоб навчання відповідало вашому стилю життя.

Персоналізоване навчання: Вас цікавлять певні теми? Завдяки самонавчанню ви маєте свободу обирати, що саме ви хочете вивчати. Це все про те, щоб пристосувати ваш навчальний досвід!

Підвищена автономія: Хочете контролювати свій навчальний процес? Самостійне навчання дає вам можливість стати капітаном своєї освіти. Ви самі приймаєте рішення про те, що, коли і як ви вивчаєте. Настав час взяти на себе відповідальність!

Навчання впродовж життя: Ви прагнете до постійного розвитку? Самонавчання заохочує любов до навчання на все життя. Розвиваючи навички самонавчання, ви отримуєте здатність адаптуватися, здобувати нові знання та залишатися актуальними у світі, що швидко змінюється. Ставтеся до самонавчання як до справи всього життя!

Саме час вирушити в цю захоплюючу подорож разом із Sigma Software University і скористатись можливостями самоосвіти! Відвідайте платформу для самостійного навчання та обирайте курси, щоб підняти свою кар’єру на новий рівень!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software запускає проєкт з ІТ освіти для дітей
  2. Sigma Software спільно із Eldorado.ua удосконалили систему клієнтської підтримки
  3. ХНУРЕ & Sigma Software: адаптація освітніх програм до сучасних потреб ІТ індустрії

Коментарі