GUEST EDU: що таке Motion Design і де він використовується?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 вересня Kharkiv IT Cluster разом з компанією AltexSoft провів гостьову лекцію для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі, де вони навчилися відрізняти графіку від реальних кадрів на відео.

🗣 Спікер вебінару — Козирський Богдан — Motion Designer, CG Generalist у компанії AltexSoft, поділився своїм великим досвідом роботи в дизайні, зосереджуючись на головних відмінностях між віртуальністю й дійсністю.

Motion Design останні роки став невід’ємною частиною сучасного дизайну. Він відкриває широкий простір для креативності й вираження ідеї за допомогою рухливих зображень, анімацій та інтерактивних ефектів.

 

Snymok-ekrana-2023-09-27-v-12.44.33-414x238 GUEST EDU: що таке Motion Design і де він використовується?Що таке Motion Design?

Motion Design — це процес створення анімаційних ефектів і рухомих зображень для різних медіа-платформ. Це мистецтво поєднує в собі дизайн, анімацію та технології для створення вражаючих та ефективних візуальних комунікаційних рішень.
Головна ідея motion design — це надати об’єктам і зображенням життєвості й динаміки, щоб залучити увагу глядача й передати інформацію чітко й захопливо.

Це може бути анімація логотипу, переходи між сторінками веб-сайту, відео-презентації, рекламні ролики й навіть інтерфейси мобільних додатків.

Основна ідея полягає в тому, щоб зробити інформацію більш доступною, цікавою та більш запам’ятованою завдяки руху.

Де можна застосовувати Motion Design?

✅Веб-дизайн
Анімація кнопок, графічних елементів і переходів робить веб-сайти більш інтерактивними й привабливими для користувачів.

✅Маркетинг і реклама
Рекламні відеоролики з ефектним Motion Design привертають увагу аудиторії та допомагають ефективно комунікувати.

✅Мобільні додатки
Анімація стає ключовим елементом інтерфейсів користувача в мобільних додатках і робить їх більш привабливими й зручними.

✅Відео-ігри
У відео-іграх Motion Design використовується для створення реалістичних анімацій персонажів і спеціальних ефектів, збільшуючи іммерсію гравців.

✅Презентації
Мотиваційні й навчальні презентації стають більш привабливими завдяки анімації слайдів і графічних ефектів.

✅Соціальні медіа
Моtіоn-графіка додає ефективності й оригінальності до контенту в соціальних мережах, забезпечуючи більшу взаємодію з аудиторією.

✅Дизайн інтерфейсів
У дизайні інтерфейсів користувача Motion Design допомагає зробити навігацію більш інтуїтивною та цікавою.

« Ця техніка відкриває нескінченні можливості для творчості й вираження ідеї, робить інформацію більш доступною для аудиторії. Виразність руху додає чарівності й витонченості кожному проєкту», — зазначив Богдан.

Наприкінці лекції, Богдан поділився зі студентами порадами, щодо вибору програм для роботи з дизайном і надав рекомендовану літературу. Студенти ПУЕТу залюбки побували на вебінарі й без питань Богдана не залишили.

Snymok-ekrana-2023-09-27-v-13.09.04-640x427 GUEST EDU: що таке Motion Design і де він використовується?

Щоб дізнатись як розвивати надивленість, дивіться запис зустрічі!

👉Більше про « Motion Design»👈

Kharkiv IT Cluster висловлює вдячність Козирському Богдану —Motion Designer, CG Generalist у компанії AltexSoft, за цікаву й пізнавальну лекцію. Завдяки його знанням, багато учасників змогли дізнатися більше про професійні аспекти дизайну, а також надихнулися на нові ідеї для власної роботи.

Довідка:

AltexSoft – технологічна консалтингова компанія, яка вже 15 років створює унікальні IT-рішення для бізнесів. Тут працюють експерти у сфері Travel Tech, Data Science, UI/UX, Business Analysis та Software Engineering.

Компанія представлена у 25 країнах (Європа, Північна Америка, Азія, Австралія) та має 7 центрів розробки (США, Грузія, Україна, Португалія). В офісному та віддаленому форматі AltexSoft об’єднує понад 300 спеціалістів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі