Guest Edu : що таке бази даних?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 4 березня Kharkiv IT Cluster разом з Університетом митної справи й фінансів відвідали онлайн-лекцію від компанії оnPoint Studio.

🗣 Спікер лекції — Воронько Сергій — Lead Front-End Developer at onPoint Studio привідкрив завісу баз даних.

Що ж таке База даних?

База даних (БД) — це організована структура даних, яка зберігається й керується за допомогою спеціального програмного забезпечення, що називається системою керування базами даних (СКБД).

БД дозволяє зберігати, оновлювати, видаляти й отримувати інформацію шляхом виконання запитів. СКБД забезпечує доступ до даних і дозволяє керувати ними, забезпечуючи безпеку, цілісність та ефективність роботи з інформацією.

Типи баз даних

  1. Реляційні бази даних: дані зберігаються у таблицях, які можуть бути зв’язані між собою.
  2. Нереляційні бази даних (NoSQL): використовуються для зберігання неструктурованих даних або коли потрібні інші моделі зберігання даних.

Основні операції СКБД

1.CRUD: створення (Create), читання (Read), оновлення (Update), видалення (Delete).
2. SQL та NoSQL запити: як комунікувати з базами даних.

Знання баз даних дозволить ефективно працювати з великими обсягами інформації, а також розвинути навички програмування й зрозуміти сучасні інформаційні технології. Вивчення баз даних допоможе підвищити продуктивність роботи, оптимізувати процеси обробки даних і забезпечити ефективну роботу з даними у будь-якій сфері діяльності.

Довідка:

onPoint Studio — це цифрове агентство, яке швидко розвивається, і пропонує широкий спектр послуг, таких як розробка вебсайтів/вебдодатків, ІТ-підтримка, рішення для електронної комерції, управління цифровою трансформацією. Ми покладаємося на прогресивні технології, щоб створювати чудові продукти для наших клієнтів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ІТ

Коментарі