подкасти про кінематограф

Що послухати: подкасти про кінематограф

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Коли ми переглядаємо фільми, ми не завжди думаємо про людей, які його створювали. Проте за зйомкою кінострічок стоять великі команди, які варті того, аби про них знали.

Якщо в тебе колись виникало питання, хто ж режисер цього фільму, як саме він творить та чому, — ця добірка спеціально для тебе.

home-office-1-480x480 Що послухати: подкасти про кінематограф

Ми зібрали добірку найкрутіших подкастів про кіно, які змусять тебе подивитись на індустрію по-новому.

Занотовуй та насолоджуйся якісним контентом:

  • «Кинопоиск». Мабуть найкрутіший подкаст російською мовою, який насичений детальними та атмосферними розборами фільмів, стилів режисерів, операторів та акторів. Детально розповість, що змушує нас обожнювати одну стрічку, а іншу — навіть не переглядати до кінця.
  • «Monday Karma». Ведучі одного з розділів подкасту «Мистецтво кіно» розповідають про найнепомітніші деталі, які масштабно впливають на кінострічку.
  • «Шум та яскравість» («Шум и яркость»). Ведучий детально розповість про необхідність звуків у стрічках, про важливість їх відсутності та важливу роботу звукорежисера.
  • «Історії кіно» («Истории кино») від Meduza. Ведучі разом із запрошеними істориками обговорюють феномени історії кіно: чому одні фільми стають класикою, а інші забуваються через тиждень після прокату.
  • «У попередніх серіях» («В предыдущих сериях»). Подкаст про серіали та про те, який вплив вони мають на суспільство та на кожного з нас. Обережно — дуже багато спойлерів.
  • «RussoRosso». Подкаст про фільми у жанрі фантастики та жахів. Якщо ти все ще під враженням від фіналу Месників — слухай подкаст, твої емоції будуть розділені.

Обирай будь-який із подкастів та насолоджуйся корисним та цікавим проведенням часу.

Чекай на нові добірки та пиши у коментарях, які подкасти слухаєш ти!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі