Що подивитись: ІТ-тематика

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У зв’язку з карантином, майже всі вимушені сидіти вдома. У багатьох з’явився вільний час, який можна провести з користю. А можна поєднати приємне з корисним і, наприклад, подивитись фільм.

Ми зібрали для тебе підбірку фільмів з ІТ-тематикою, серед яких є і бурхливі трилери і навіть дурнуваті комедії: 

1. «П’ята влада» — це шпигунський трилер, у якому розкривається реальна історія Джуліана Ассанжа і Даніеля Домшайт-Берга. Герої створюють організацію WIKILEAKS, у якій публікують секрети державних служб та фінансові злочини корпорацій. Та коли хлопці отримують доступ до найбільш засекреченого архіву США, залишається єдине питання: яка ціна розкриття цієї таємниці?

2. «Кадри» — фільм про двох друзів, яких звільняють з роботи через комп’ютеризацію. Біл і Нік змушені шукати нову роботу і дивом влаштовуються стажерам в Google! Якби б у житті все було так легко! А як просувається робота героїв, і чи вдасться їм зберегти свої робочі місця, — дізнайтесь у фільмі.

3. «Соціальна мережа» — фільм, який розказує про популярну нині соціальну мережу Facebook. Дізнайтесь, як і ким була створена мережа, про дружбу і зраду, про тернистий шлях до успіху.

4. «Кремнієва долина» — спеціально для поціновувачів довгих історії, пропонуємо вашій увазі комедійний серіал. Кінострічка розказує про друзів-програмістів, які мріють про запуск власного стартапу. Герої живуть у домі знайомого мільйонера, переконавши його у тому, що стартап буде успішним, а він отримає 10% від шаленого прибутку. Що з цього вийде — дивіться в серіалі.

Перегляд фільмів може бути не тільки розвагою, а й можливістю дізнатись нове, підкреслити щось важливе і надихнутись на нові звершення.

Тож влаштовуйтесь зручніше, обирайте, який фільм будете переглядати першим, і обов’язково діліться своїми враженнями у коментарях в Facebook та Instagram!

Коментарі