Що почитати програмісту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мрієш стати програмістом, і вже почав писати перший код? Практика — це важливо, проте й теорія зайвою не буває. Книга — це найкращий спосіб отримати знання, тому лови підбірку книг для програмістів!

  1. «Чистий код» — книга відомого «дядька Боба», Роберта Мартіна, про те, як надати коду людсього вигляду. Дуже часто код новачків погано структурований, функції мають незрозумілі назви, надто багато всього. Дізнайся в книзі, чому причепурити код, — це вкрай важливо.
  2. «Джоел про програмування» — це збірник статей Джоела Спольскі, одного із засновників StackOverflow. Книга Джоела — це концентроване джерело найкорисніших порад як в написанні програм, так і в пошуку роботи.
  3. «Шлях програміста» — книга Джона Сонмеза. В ній ти не знайдеш порад щодо того, як написати код, проте в ній зібрані поради, як підтримувати продуктивну роботу, побудувати успішну кар’єру, бути затребуваним на ринку, і взагалі бути впевненим у виборі своєї професії. 
  4. «Код. Таємна мова інформатики» — книга, в якій ти точно знайдеш, як правильно писати код, так і взагалі, дізнаєшся, як працює сучасний комп’ютер. Треба знати, з чим маєш справу. Автор книги — Чарльз Петцольд.

Влаштовуйся зручніше, бери щось смачненьке і читай книгу, яка зачепила найбільше. Обов’язково поділись у коментарях в Facebook або Instagram, чи подобається тобі наша нова рубрика і чи читав ти вже щось із переліку.

Приємного прочитання =)

Коментарі