новий івент

Що перспективніше: Mobile чи Web розробка? Розбираємось із компанією Olearis!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 травня відбулась онлайн-зустріч з Данилом Мариничем, Project Manager у компанії Olearis. На заході було присутньо понад 30 учасників 🤩

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Як обрати професію в ІТ?

Щоб розпочати кар’єру в IT-сфері, потрібно вибирати найбільш привабливий напрямок, до якого є інтерес – тільки так буде бажання дізнаватися про нові тренди та постійно розвиватися. Спираючись на свій 14-річний досвід, Данило влаштував нам детальний розбір кожної професії та простими словами пояснив чим займається людина на конкретній посаді, відзначивши основні плюси і мінуси кожної з них.

«На мій погляд, кожен повинен обирати майбутній шлях по тому, наскільки мінуси професії не здаються для нього мінусами. Адже плюси для всіх – завжди плюси, а мінуси ж дають зрозуміти ваше ставлення до конкретної професії»,– запевняє спікер.

Які існують напрямки програмування?

Якщо ти вже обрав професію та захотів бути Developer, тоді тобі потрібно знати, що існує декілька напрямів програмування.

«Програмування буває різним. Web-розробка це про написання сайтів. Mobile-розробку застосовують, щоб створити застосунки для мобільних пристроїв. Далі – Desktop-розробка програм, яка встановлюються на комп’ютер. Але, я гадаю, що ця сфера поступово вмирає, тому, що все переходить в Mobile та онлайн. Game-розробка (Gamedev) займається розробкою ігор, але зараз в Україні більше компаній, які розробляють ігри для мобільних додатків. Також існує Embedded-розробка – програмування, наприклад, відеокарт. Ця сфера пов’язана з інженерією та IoT – Інтернет речей, про нього, думаю, всі чули», – ділиться Данило Маринич.

Цікаві факти про Mobile розробку!

«Mobile-розробка буває нативною – це коли додаток розробляється на «рідній» мові. Зараз – Kotlin для Android, Swift для IOS. Також є гібридна мобільна розробка. Це коли розробка ведеться однією мовою за допомогою спеціальних програм, та потім перетворюється в аплікацію для певних платформ. В останні роки ця сфера дуже швидко набирає обертів у тому числі й у нашій компанії. Зокрема хотів би виділити мову програмування Dart та фреймворк Flutter, що були написані Google-ом, як найперспективніші. Завдяки гібридній розробці можливо написати додаток, котрий потім легко може стати як додатком для Android, так і для IOS. До речі, якість гібридного додатка останні роки не поступається нативному»,– повідомляє Данило Маринич.

Kharkiv IT Cluster дякує компанії Olearis та особисто Данилу за продуктивну зустріч!

Повний запис зустрічі можна подивитися на нашому YouTube

Повний запис зустрічі

Скоріш реєструйся на наступну зустріч, яка відбудеться 25.05 о 13:00!

Реєстрація

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проджект менеджмент
  2. баннер для сайта

Коментарі