Teachers2IT: що опанували вчителі на базовому курсі з PHP?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 березня завершився курс від компанії Gameloft проєкту Teachers2IT від Kharkiv IT Cluster «Основи вебпрограмування за допомогою PHP», який затверджений на базі Харківського технологічного університету «ШАГ»💻

Ментором курсу став Антон Букарєв, Technical Lead Associate в IT-компанії Gameloft.

Протягом курсу вчителі мали можливість ознайомитися з основами мови програмування PHP, вивчити основні концепції та практичні навички.

Кожен урок побудований таким чином, щоб забезпечити максимальне засвоєння матеріалу та його практичне застосування в навчальному процесі.

Один із ключових моментів курсу — це підтримка й індивідуальний підхід до кожного учасника. Ментор був завжди готовий допомогти з вирішенням будь-яких питань і труднощів, які виникали під час навчання.

Завершальним етапом курсу стало складання залікових завдань, що дозволило учасникам застосувати отримані знання на практиці й отримати 17 сертифікатів підвищення кваліфікації.

Матеріал лекцій був з одного боку дуже стислим, але з іншого – цікавим, тому що за невеликий термін навчання включав найголовніші та найпоширеніші функції та можливості мови програмування. Це дозволяє вчителям бачити всю структуру повністю, яка дає можливість подальшого розвитку через самоосвіту або бажання у майбутньому проходити поглиблений курс задля покращення методів та алгоритмів програмування.

Багато вчителів висловили побажання про проведення подібних курсів у майбутньому й високо оцінили якість наданої освіти.

Відгуки вчителів

«Усе було чудово! Особливо корисним було ООП для PHP. Сподобалось, що весь матеріал викладений докладно, зрозуміло», — поділився один з вчителів

«Усе сподобалося. Практичні завдання функції та класи; фінальне завдання
Завдання, атмосфера, відчула себе справжнім студентом. Кваліфікація лектора», —додала Наталія, учителька інформатики й математики.

Довідка:

Gameloft — видавець і розробник відеоігор зі штаб-квартирою в Парижі й студіями більше ніж в 20 країнах світу. Команда розробляє ігри для різноманітних платформ і співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями, як Marvel, Disney, Illumination.

Як інші ІТ-компанії, які активно долучилися до кібервійни з початку повномасштабного вторгнення, Gameloft також робить свій внесок до інформаційного опору: розробляє український продукт, додає національних культурних персонажів у глобальні версії своїх ігор і посідає місця в номінаціях міжнародних конкурсів.

Рекомендовані матеріали

Коментарі