Junior club : Самовдосконалення та де шукати мотивацію?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

7 листопада Kharkiv IT Cluster разом із компанією Telesens провели вебінар для учасників закритого клубу Junior Club, на якому розповіли про здатність до самомотивації та самовдосконалення.

🗣 Спікерка вебінару — Олеся Ульянова, CEO Telesens, Founder IT Grow Center, Ментор USAID та член PMI, розповіла як розвиватися без болю.

Саморозвиток передбачає якісне поліпшення якої-небудь сторони життя, особистісне зростання.🤔

Змінити одним махом усе не вийде, напевно, ні в кого.

По-перше, на це не вистачить ресурсів — адже у кожного з нас є важливі, але не цікаві справи, від яких піти просто неможливо. По-друге, людина завжди боїться різких і кардинальних змін, а перед картиною повного перекроювання життя опустяться руки у кого завгодно. Тому почати метаморфози в кращу сторону правильно буде з якоїсь однієї області, в якій ми відчуваємо в себе «завал».

🌟Навчись поповнювати енергію та керувати нею🌟

❓Де взяти ту саму енергію для роботи, навчання, хобі й тощо❓

Розвивай навички позитивного мислення й навчайся переживати різні ситуації з оптимізмом; установи систему нагород для себе, щоб стимулюватися до досягнень; знайди джерело твоєї мотивації та енергії, і намагайся уникати негативних впливів.
Важливо пам’ятати про відпочинок і відновлення, щоб уникнути втрати мотивації.

Snymok-ekrana-2023-11-10-v-17.25.35-640x374 Junior club : Самовдосконалення та де шукати мотивацію?

🌟Створення позитивних звичок🌟

💫 Шлях до позитивних звичок — це процес, який дозволяє зробити корисні звички частиною вашого щоденного життя. Це важливий аспект для досягнення особистого росту і покращення якості життя.

Snymok-ekrana-2023-11-10-v-17.27.44-640x354 Junior club : Самовдосконалення та де шукати мотивацію?

🌟Система планування на різних рівнях🌟

📝 Ієрархія планів — це структурована система планування, де кожен рівень плану містить більш загальні або стратегічні аспекти, які визначають більш докладні дії та завдання на менших рівнях. Ця ієрархія може бути застосована як на рівні особистого планування, так і на рівні планування для організацій, проєктів або компаній.

Snymok-ekrana-2023-11-10-v-17.31.17-640x397 Junior club : Самовдосконалення та де шукати мотивацію?

Щоб дізнатися ще більше про те, як самовдосконалюватися, переглядай запис зустрічі!

👉Більше про «Самомотивацію та самовдосконалення»👈

Довідка:

Telesens — це компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення й наданні послуг у галузі телекомунікацій і фінансів. Telesens пропонує різноманітні рішення для провайдерів телекомунікаційних послуг, мобільних операторів і компаній з фінансової сфери. Telesens використовує сучасні технології та методи розробки, щоб забезпечити якість та ефективність своїх продуктів і послуг.

Рекомендовані матеріали

  1. Как управлять стрессом ?

Коментарі