Урочиста церемонія закриття сезону в літній школі «ЛОЛ-2021»

IT Cluster IT Cluster
Минулого тижня відбулась урочиста церемонія закриття сезону в літній школі «ЛОЛ-2021»

Цей проєкт — це неймовірна можливість для учнів і студентів познайомитися з видатними спеціалістами в галузі математики та програмування й отримати безцінні знання, які знадобляться їм у майбутньому! 

Лекторами занять були IT-спеціалісти міжнародного рівня, які колись були вихованцями літньої школи. Зараз більшість випускників «ЛОЛ-2021» працюють у топових IT-компаніях, таких як Google, Facebook, NEAR Protocol тощо.

IMG_0371-640x480 Урочиста церемонія закриття сезону в літній школі «ЛОЛ-2021»

Цінно, що спікери найвищого рівня залюбки діляться своїм досвідом із дітьми й не забувають свою альма-матер. Діти з великим інтересом слухали лекції та розпитували про роботу в провідних IT-корпораціях та умови прийняття на роботу, а також цікавилися тим, як розпочати власний бізнес.

За період навчання юні генії ознайомилися з великою кількістю теорії, взяли участь у спортивних і культурних заходах, а також у квестах, відвідали найцікавіші екскурсії та поспілкуватися з профільними фахівцями. 

Під час закриття сезону «ЛОЛ-2021» діти отримали грамоти та подарунки за видатні досягнення в математиці, інформатиці та в спортивних дисциплінах. Організатори літньої школи подякували всім, хто допомагав в організації проєкту та всіляко підтримував.

IMG_0378-360x480 Урочиста церемонія закриття сезону в літній школі «ЛОЛ-2021»

Kharkiv IT Cluster завжди підтримує подібні ініціативи! Ми намагаємося зробити все можливе, щоб такі проекти розвивалися. 

Саме тому завдяки сприянню Kharkiv IT Cluster проект «ЛОЛ-2021» отримав підтримку від таких компаній, як Promodo, AREg, INSART та ivy tech. 

Ми були дуже раді допомогти проекту, тому разом із компаніями організували екскурсії, підготували круті подарунки для дітей, а також знайшли інвесторів, завдяки яким проєкт розвивався!

IMG_0376-640x480 Урочиста церемонія закриття сезону в літній школі «ЛОЛ-2021»

Подібні ініціативи дозволяють поширювати якісну освіту та допомагати талановитим дітям знайти свій шлях у майбутнє! 

Комментарии