rozshyryuyemo-spivpratsyu-z-yurydychnym-napryamom-novyj-majnor

Розширюємо співпрацю з юридичним напрямом: новий майнор «ІТ-адвокація», НЮУ ім. Я.Мудрого

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер активно розвиває співпрацю з освітніми закладами й забезпечує майбутнім професіоналам унікальні можливості для розвитку. 

Спільнота Kharkiv IT Cluster узяла участь розробці майнора «ІТ-адвокація» у межах освітньо-професійної програми «Право» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Юридичні компанії-партнери Kharkiv IT Cluster долучилися до рецензування та надання рекомендацій з покращення змісту майнора.

Майнор «ІТ-адвокація» розроблено з метою забезпечення студентів більш глибинним рівнем знань у сфері інформаційного права й технологій. 

Для Харківського ІТ Кластера це перший прецедент співпраці у формуванні майнору юридичного напряму. Використовуючи багатий досвід та експертні знання в галузі інформаційних технологій, Kharkiv IT Cluster долучився до створення унікальної освітньої програми, яка відповідає потребам сучасного ринку праці.

Ця програма спрямована на формування експертності, яка дозволить випускникам успішно функціонувати в складній і швидкозмінній IT-галузі.

 Шляхом аналізу юридичних аспектів цифрового середовища й вивчення сучасних технологічних рішень, студенти отримують не лише теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для успішної кар’єри в галузі інформаційних технологій.

Студенти ІТ-права

Студенти освітньої програми «Право» НЮУ ім. Я. Мудрого в межах підписаного меморандуму про співпрацю, активно долучаються до участі в проєктах і використовують можливості, які надає співпраця з Харківським ІТ Кластером. 

Здобувачі беруть участь в інкубаційній програмі Boot Camp, яка надає можливість працювати над реальними проєктами у сфері інформаційних технологій, а також регулярно відвідують гостьові лекції від експертів із юридичних компаній-партнерів Харківського ІТ Кластера й проходять стажування на базі компаній спільноти.

Цінна співпраця освіти й бізнеса

Співпраця між освітніми закладами й бізнес-середовищем створює унікальні можливості для студентів здобути не лише теоретичні знання, але й практичний досвід, який допоможе їм успішно впроваджувати свої професійні навички на ринку праці.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. osvitnij-komitet-2023-partnerstvo-dlya-it-osvity-majbutnogo

Коментарі