rozshyrennya-kordoniv-innovatsijnogo

Розширення кордонів інноваційного освітнього середовища: Kharkiv IT Cluster & Заклади освіти Запоріжжя🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інновації та освіта — дві сили, які здатні не лише трансформувати суспільство й покращувати якість життя, але й створювати потужний каталізатор для розвитку.

 У березні цього року Kharkiv IT CLuster посилив розвиток синергії освіти й бізнесу, підписавши меморандуми про співпрацю з освітніми закладами Запоріжжя.

Підписання меморандумів

Зокрема, Харківський ІТ Кластер підписав меморандуми про співпрацю з Національним університетом «Запорізька політехніка», ВСП Запорізький електротехнічний фаховий коледж та ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка»

Представники ІТ-освіти Запоріжжя активно долучаються до участі в різноманітних проєктах, запропонованих Kharkiv IT Cluster. Студенти цих навчальних закладів відтепер мають можливість не лише пройти практику в провідних компаніях, але й відвідувати воркшопи й лекції від експертів ІТ-галузі. 

Це дозволяє здобути важливі знання й навички, які потрібні для успішної кар’єри в ІТ-галузі.

Знайомство з Kharkiv IT Cluster

Після підписання меморандумів відбулася зустріч представників Kharkiv IT Cluster зі студентами Запоріжжя, на якій представники спільноти презентували всі проєкти для студентів і запросили охочих до участі в них.

Більш детально про зустріч дивіться за посиланням на YouTube 👉 https://youtu.be/hH6uKfi1668

Співпраця між Kharkiv IT Cluster і закладами освіти Запоріжжя відкриває нові перспективи для розвитку інноваційного освітнього середовища. Це не лише об’єднує науку й та бізнес, а й створює умови для зростання та процвітання кожного учасника цього процесу.

Із питань розвитку партнерства звертайтеся до координатора освітніх програм і заходів Kharkiv IT Cluster за контактами: 📩 education3@it-kharkiv.com — Марія Рудинська

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. мемеорандум
  2. Посилюємо партнерство-2-min
  3. harkivskyj-it-klaster-pidpysav-memorandum-iz-mon

Коментарі