Банер до публікації "Міжнародні партнерства попри війну"

Rozdoum & Adaptavist: міжнародне партнерство попри війну

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що може об’єднувати харківську компанію у 20 осіб та міжнародну ІТ-корпорацію у 600+співробітників? У нашому випадку — розроблення рішень за допомогою продуктів Atlassian та з недавніх пір офіційна співпраця на прозорих умовах Дія.City.

Усе це про компанію-учасника Kharkiv IT Cluster Rozdoum та світового провайдера технологічних рішень Atlassian Adaptavist. Співпраця між двома компаніями тривала ще до війни, однак тільки в грудні команда Rozdoum офіційно стала частиною британської корпорації.

Детальніше про Rozdoum читайте в нашому матеріалі.

«Наша співпраця з Adaptavist зміцнилася з 2017 року, і ми зрозуміли, що вони не тільки є одними з найбільших і найкращих постачальників рішень Atlassian у світі, але й дотримуються цінностей, які дійсно резонують з нашою командою», — зазначає Андрій Дехтяр, СЕО Rozdoum.

Компанія з початку війни не зупиняла роботу жодного дня — попри обстріли й нестабільність на ринку роздумівці змогли зберегти 100% своїх контрактів. Компанія встояла та довела, що може розвиватися й зростати навіть у непевні часи. Саме тому, захоплений українською непохитністю глобальний провайдер технологічних рішень з Британії Adaptavist вирішив підтримати не лише зростання харківської компанії, а й зробити внесок в економічну відбудову України!

Rozdoum стали першими з резидентів Дія.City, кого помітив та купив глобальний міжнародний бренд. Проєкт Дія.City створює найбільш вигідні умови для збільшення інвестиційної привабливості компанії — низькі податки, прозорість угод та ефективні інструменти.

Це перший кейс, однак точно не останній. Kharkiv IT Cluster об’єднує 200+ компаній, яких не зломила війна, а лише викарбувала в них міць та жагу до подолання складних викликів

Приклад Rozdoum — черговий доказ того, що наша ІТ-спільнота не бачить у війні перепону для розвитку, розширення зв’язків та плідної роботи заради майбутнього.

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster — разом ми підкоримо міжнародну спільноту!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Компанія Rozdoum
  2. EEN-UKRAINE-consortiuim
  3. Globaldev Group.png

Коментарі