Робота «до» та «після»: повертаємося до офісу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанії починають поступово виходити з карантину, і співробітники повертаються до офісів. Чи повернеться разом із ними звичний режим роботи?

Певно, що ні: офісна робота розділилася на «до» та «після». Ми розкажемо тобі, які нові правила ввели у всесвітньо відомих компаніях після карантину:

  • Google. Компанія ввела для своїх співробітників розпорядок дня: для кожного встановлений власний час початку роботи та її закінчення, аби уникнути скупчення людей. Крім того, майже всі бонуси від компанії скасовуються: тепер ніяких тобі фітнес-центрів, масажних кабінетів і капсул для сну =(
  • Apple. Співробітники штаб-квартири в Купертіно, Сан-Франциско, працюють лише кілька днів на тиждень, у ліфті пересувається не більше двох осіб і у працівників регулярно перевіряють температуру.
  • Salesforce. Компанія розробила 21-денний план реорганізації робочого дня: між співробітниками будуть установлені скляні перегородки та повсюди буде розмітка для дистанціювання.

Компанії не кваплять своїх співробітників повертатися до офісів, деякі навіть дозволили залишитися вдома до осені.

Проте навіть якщо ви вже повертаєтеся до звичайного режиму роботи, пам’ятайте про застереження та дотримуйтеся встановлених правил: носіть маски, користуйтеся дезінфекторами та без потреби не знаходьтеся в місцях скупчення людей.

Залишаймося здоровими разом із Харківським ІТ Кластером =)

Коментарі