rezultaty-kharkiv-it-cluster-u-proyekti-onovlena-informatyka-it-studiyi

Результати участі Kharkiv IT Cluster у пілотному проєкті «Оновлена інформатика — ІТ-студії».

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Спільнота Kharkiv IT Cluster активно підтримала пілотний проєкт «Оновлена інформатика — ІТ-студії», яку реалізували Мінцифри й МОН у межах програми EU4DigitalUA.

Пілотний проєкт «Оновлена інформатика — ІТ-студії», робота над яким розпочалася ще з квітня 2021-го року, стала справжньою революцією в профорієнтації та ІТ-освіті. Kharkiv IT Cluster щиро вдячний команді Мінцифри, МОН за можливість стати його частиною!

Kharkiv IT Cluster докладає зусиль у напрямі розвитку шкільної освіти уже протягом багатьох років, і цей проєкт став ще одним кроком уперед до реалізації нашої місії.

Для Kharkiv IT Cluster узяти участь у пілотному проєкті «Оновлена інформатика — ІТ-студії» було важливою місією. Експертиза, яку надали ІТ-компанії та 10 відео до уроків інформатики вже доступні для всіх учнів України!

26 вересня відбулася презентація результатів пілотного проєкту й відтепер програма доступна для всіх навчальних закладів України. 

Участь спільноти в проєкті

По-перше, Kharkiv IT Cluster надав експертну допомогу в рецензуванні ресурсів на етапі їх створення. Сотні годин експертів ІТ-галузі було вкладено у змістові лінії «Оновленої інформатики — ІТ-студій».

По-друге, ми провели профорієнтаційні ігри з учнями старших класів у межах пілотного проєкту. 450 школярів мали можливість пройти інтерактивні ігри, де здобули нові знання й досвід.

По-третє, команда Kharkiv IT Cluster координувала створення 10 з 16 навчальних відео в проєкті.

Провідні ІТ та геймдев-компанії України Plarium, Sigma Software, G5 Games, Akvelon та Infopulse, створили 10 відеолекцій про актуальні професії в ІТ. Ці навчальні відео від Kharkiv IT Cluster вже інтегровано в освітні матеріали пілотного проєкту «Оновлена інформатика — ІТ-студії». І вже зараз вони доступні для мільйонів українських школярів. 

💡 Навчальні відео від компаній Kharkiv IT Cluster 

▶️Пориньте у світ дизайну відеоігор разом з Plarium! — https://youtu.be/cHEMgFsl7RM

▶️Дізнайтеся про суперсили, яким не навчають у школі, разом із ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software! – https://youtu.be/OWct4rV4bfY

▶️Дізнавайтеся, як створюються відеоігри, разом із Plarium! — https://youtu.be/mdJtNytpK24

▶️Почніть знайомство з професією, яка завжди в тренді, разом із Akvelon! — https://youtu.be/mi-plLEc4HE 

▶️Створюйте супергероїв разом із Plarium! — https://youtu.be/NW9c5xF5Q_c

▶️Почніть вивчати мову програмування, якою користуються у всьому світі, разом із ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software! — https://www.youtube.com/watch?v=JsHmi9ckDsk 

▶️Знайомтеся зі світом програмування разом з G5 Games! — https://www.youtube.com/watch?v=2GjUn4lJ98I

▶️Навчіться боротись із багами разом з ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software! — https://youtu.be/BdOZ6RMg_0o

▶️Почніть знайомство із лайфхаками Back-end розробника на досвіді Infopulse! — https://youtu.be/amI8GA5K2qE

▶️Дізнайтеся, що необхідно, щоб якісно розробити застосунок від ІТ-консалтингової компанії Sigma Software! – https://www.youtube.com/watch?v=2YSlGxqF4Fc

Технології та діджитал — це невід’ємна частина сучасної професії. Наша знімальна команда подорожувала по всій Україні, щоб зібрати найкращий матеріал для цих відео. Уроки інформатики з айтівцями — це ніби розмова з другом, що надихає. Ми віримо, що це лише початок, і сподіваємось, що спільнота Харківського ІТ Кластера зможе долучитись до подальших змін та успішного майбутнього наших дітей. 

Ініціативи, як «Оновлена інформатика — ІТ-студії», дарують нам можливість змінювати світ навколо нас. Ми маємо потужну силу впливу, і не збираємося зупинятися.

Це наш спільний вклад у майбутнє українських талантів! Разом ми будуємо потужну технологічну й інноваційну державу!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-doluchyvsya-do-pilotnogo-proyektu-mintsyfry-mon-ta-eu4digitalua-onovlena-informatyka-it-studiyi
  2. Загальні збори Kharkiv IT Cluster 2023
  3. osvitnij-komitet-2023-partnerstvo-dlya-it-osvity-majbutnogo

Коментарі