relevantnij-partner-na-platformi-een

Як знайти на платформі EEN релевантного партнера?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Непередбачувані події щоденно дестабілізують бізнес-екосистему. Вихід на міжнародний ринок набуває надскладного характеру. Однак, спільнота Kharkiv IT Cluster рішуче реагує на виклики та продовжує прогресивно розвиватися навіть в умовах нестабільності. Як нам це вдалося?

Харківський IT Кластер, єдиний серед українських IT-асоціацій, офіційно є частиною Консорціуму EEN — найбільшої у світі мережі підтримки малих та середніх бізнесів з міжнародними амбіціями. Це дозволило компаніям-мемберам розвивати нетворкінг серед 600 організацій-членів платформи.

Партнерство на платформі

Започаткування правильного партнерства може бути ключовим етапом у досягненні стабільності в умовах невизначеності. Іноді цей пошук може бути важким завданням, особливо коли йдеться про міжнародні партнерства.

Enterprise Europe Network — одна з найбільших мереж бізнес-підтримки у світі. Ця платформа спеціалізується на розвитку зв’язків між підприємствами. Тож як за її допомоги швидко знайти релевантного бізнес-партнера?

Першим кроком є реєстрація вашої компанії на платформі EEN. Таким чином ви отримаєте доступ до бази даних інших компаній, які також шукають партнерів для співпраці.

Далі необхідно створити докладний профіль, в якому будуть відображені цілі й області діяльності вашого бізнесу, а також вимоги до потенційних партнерів.

На які розділи у профілі варто звернути особливу увагу?

  • Заголовок. Він має бути максимально конкретним, цікавим і вказувати на пропоновану технологію. Краще уникати «маркетингової мови» та великих літер.
    Приклад: Британська компанія з технологій адитивного виробництва пропонує свою технологію за угодою про ліцензування.
  • Короткий огляд. Це перша інформація, на яку дивляться потенційні партнери. Він максимально коротко і влучно має представляти географічне розташування та тип організації, технологію/ноу-хау, переваги та бажані види співпраці.
    Приклад: Британський стартап — це компанія з технології адитивного виробництва, розташована в Лондоні. Вона надає послуги та технології, які розширюють можливості та потенціал лазерного наплавлення металевого порошку для серійного виробництва. Компанія шукає амбіційних підприємців-виробників, які хочуть зменшити витрати на виробництво та покращити роздільну здатність та якість своїх деталей. Компанія пропонує потенційним виробникам доступ до своєї технології за ліцензійною угодою.

Ще важливо розповісти замовникам про характеристики пропонованої вами технології, зосереджуючись на її інноваційних аспектах, економічних перевагах та результативності. А також зазначити очікувану роль партнера: бажану експертизу та можливості для спільного впровадження та розвитку технології на ринку. Чим детальніше буде заповнена інформація, тим ефективним виявиться пошук. Він реалізовується у розділі сайту «Partnering opportunities».

unnamed Як знайти на платформі EEN релевантного партнера?

Використовуючи фільтри пошуку, ви можете знаходити компанії, які відповідають вашим критеріям. Фільтруйте за галузями, регіонами, типами партнерства та іншими параметрами, щоб знайти кандидатів, які найбільше підходять під ваші інтереси в бізнесі.

Після знаходження потенційних партнерів ви можете зв’язатися з ними через платформу. Для цього використовується кнопка «find my local partner».

unnamed-1 Як знайти на платформі EEN релевантного партнера?

Коли ви знайшли найближчого до вас партнера, то розпочинаєте обмінюватися з ним ідеями та інформацією щодо співпраці. Це може відбуватися через електронну пошту або веб-чат, залежно від ваших вподобань.

Так компанії-учасники консорціуму і знаходять ідеальних партнерів для бізнесу та розбудовують ефективну співпрацю.

Як стати частиною Консорціуму EEN?

Enterprise Europe Network створена для того, щоб спростити пошук партнерів для вашого бізнесу та сприяти міжнародному співробітництву. Щоб більше дізнатися про можливості на платформі, напишіть координатору проєкту — Тетяні Куртовій @Tatiana_Kurtova у Telegram. Розширюйте можливості та започатковуйте успішні партнерства без зайвих зусиль.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — трансформуйте власний бізнес і здійснюйте прорив на ринку.

Рекомендовані матеріали

  1. obmin-dosvidom-na-platformi-een
  2. masshtabuvannya-biznesu-na-platformi-een

Коментарі