reintegratsiya-veteraniv-i-veteranok

Реінтеграція ветеранів і ветеранок. Чому це стосується кожного?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На осінь 2023 року кількість ветеранів в Україні складає майже 1 млн осіб. Крім того, у країні налічується ще понад 1 мільйон активних військовослужбовців, які можуть повернутися до цивільного життя в найближчому майбутньому. Тож, проблема реінтеграції ветеранів і ветеранок є актуальною сьогодні, і буде залишатися такою в найближчі роки.

Якщо ви розмірковували, як саме можна допомогти підтримати ветеранів і ветеранок на їхньому шляху до цивільного життя, тоді подія, яку Kharkiv IT Cluster проводить спільно з ІТ-компанією EPAM Україна, саме для вас.

Запрошуємо керівників, HR-спеціалістів, рекрутерів і всіх охочих на панельну дискусію «Операція «Реінтеграція». Як підтримати ветеранів, які повертаються до цивільного життя?»

🏰 Захід відбудеться 15 травня о 17:00 офлайн у Харкові з онлайн-трансляцією в Zoom.

Зареєструватися!

Чому реінтеграція ветеранів — це важливо?

Багато ветеранів зіштовхуються з труднощами при поверненні до попередніх робочих місць або під час пошуку нової роботи через відсутність адаптивних програм і підтримки від роботодавців. Це викликає соціальні проблеми, збільшує навантаження на систему соціального забезпечення й впливає на загальну економічну стабільність країни.

Чому це стосується кожного?

Кожен із нас відіграє роль у забезпеченні того, щоб повернення ветеранів до цивільного життя стало успішним і позитивним досвідом. Підтримка ветеранів у їхньому переході до цивільного життя стосується кожного з нас як прояв громадянської відповідальності та сприяє зміцненню українського суспільства. 

Уже зараз багато компаній починають усвідомлювати необхідність підтримки ветеранів у процесі реінтеграції. Вони розробляють рекомендації щодо облаштування приміщень для співробітників, надання психологічної та професійної підтримки. У суспільстві поступово вибудовується розуміння, що ветерани — це цінні фахівці з великим потенціалом, яких варто інтегрувати у свої колективи.

Як бізнес може допомогти?

Відповідальний український бізнес уже зараз демонструє свою підтримку ветеранам, які повертаються до цивільного життя після служби на передовій. Kharkiv IT Cluster спільно з ІТ-компанією EPAM Україна ініціювали проєкт «RazomTech» задля об’єднання компаній, влади, благодійних фондів і ветеранських ініціатив навколо питання реінтеграції ветеранів і побудови екосистеми для розвитку Tech-ветеранського ком’юніті. 

У межах проєкту 15 травня відбудеться панельна дискусія «Операція «Реінтеграція». Як підтримати ветеранів, які повертаються до цивільного життя?». 

Подія стане платформою для обговорення стратегій, програм та ініціатив, спрямованих на підтримку ветеранів у їхньому поверненні до цивільного життя.

🎙 Учасники дискусії

  • Ірина Галузінська — керівниця проєкту Praktyka у Veteran Hub
  • Віктор Комаренко — офіцер-психолог, військовий психолог у ЗСУ
  • Роман Марков — ветеран, демобілізований у серпні 2023 бойовий медик;
  • Олександр Луцик — керівник харківського офісу EPAM Україна;
  • Юлія Халілова — Employer Brand Specialist at Intellias.
  • Анастасія Розлуцька — керівник проєкту з працевлаштування ветеранів “Назустріч” at Work.ua.

Модератор заходу: Ольга Шаповал — виконавча директорка Харківського ІТ Кластера

Підтримка ветеранів і ветеранок в адаптації та реінтеграції до цивільного життя — це інвестиція в майбутнє й розвиток стійкого й інклюзивного українського суспільства. 

 

Долучайтеся до нас, щоб обговорити цю важливу тему разом!

Зареєструватися!

Дізнавайся більше про цей та інші івенти на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. razomtech-yak-veteranu-pidgotuvatysya-do-spivbesidy-v-it-kompaniyi
  2. Razom for Ukraine

Коментарі