Red Hot Chili Lawyers: Банк юристів від ILTI

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Крутий шанс для ІТ-компаній!

chili-pepper-480x480 Red Hot Chili Lawyers: Банк юристів від ILTI

Як ви шукаєте юриста для вашого бізнесу: даєте оголошення на work.ua, робите дописи у Facebook або кидаєте клич знайомим? Незважаючи на перенасиченість ринку юристами, доволі складно знайти справжнього професіонала.

З 2015 року, тобто вже 7 років поспіль, ILTI готує висококваліфікованих фахівців з IT-права на програмі ILTI-School.

Розробка програми спільно з роботодавцями, досвічені інхаус-юристи ІТ-компаній та ІТ-практик юридичних фірм з України, Великобританії та США у ролі лекторів, і навчання на реальних кейсах дозволяють отримати перфектний результат.

ILTI-Recruiting займається працевлаштуванням найкращих випускників, які закінчили IT Law Advance та отримали апрув від Кластера.

chili-1-480x480 Red Hot Chili Lawyers: Банк юристів від ILTI

Наші випускники вже отримали роботу в AltexSoft, NIX Solutions, Artjoker, Houston, DB Best Technologies, ZEO Alliance, Brander, Chameleon Soft, Art Lemon Group, TapMedia, AB InBev, Hacken.io, ArtHouseLabs, MediaSapiens, ProtectMaster Solutions, CHI Software, Kitrum та інших компаніях.

chili-2-480x480 Red Hot Chili Lawyers: Банк юристів від ILTI

Вам потрібно:

  • зайти на сторінку Банку юристів;
  • обрати модель роботи послуги на аутсорс/інхаус;
  • сформувати вимоги та завдання.

Після цього ви отримаєте пул з ІТ-юристів, враховуючи ваші потреби. Компанія також супроводжуватиме процес проведення співбесіди і постійно моніторитиме якість підготовки і потреби роботодавців.

Тож не втрачайте дорогоцінний час на нескінченні та невдалі співбесіди та звертайтеся до Банку юристів!

Коментарі