QuartSoft

QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Один із учасників Харківського ІТ Кластера — компанія QuartSoft. Про компанію нам розповів Сергій Кондратюк, CEO і Founder QuartSoft.

Історія створення QuartSoft

Компанія заснована в 1999 році в місті Краматорську.
Основною метою було розвивати комфортне місто, у якому можна не тільки жити, але й добре заробляти.

«У якийсь момент ми прийшли до того, що жити й заробляти можна в Україні», — поділився Сергій.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Основним напрямком компанії спочатку був аутсорс. Згодом QuartSoft почали розвиватися й в інших напрямках, і зараз успішно працюють як у продуктовому напрямку, так і в аутсорсі.

«Коли нас у компанії стало вже не чотири, а 20 осіб, постало питання подальшого найму фахівців. З’ясувалося, що для того, щоб ці фахівці з’явилися, Краматорську потрібно розвиватися. Тому частина активності компанії полягала в розвитку Краматорська як міста, у якому цікаво й комфортно жити молодим людям. Відтоді частина ресурсів компанії спрямована на розвиток ІТ в Краматорську», — розповідає Сергій.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Офіси компанії розташовані в США, Швейцарії та ближньому зарубіжжі. В Україні офіси є в Харкові, Краматорську, Івано-Франківську та Києві.

Напрямки роботи QuartSoft

Компанія QuartSoft різнобічно впливає на розвиток Краматорська й покращує перспективні галузі.

Так, на сьогоднішній день, компанія успішно розвивається в трьох напрямках:

  • розробка ігор для Facebook-аудиторії;
  • аграрний напрямок;
  • додаток для допомоги при роботі з людьми з аутизмом.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Багато проєктів QuartSoft є інвестиційними, оскільки корпоративна соціальна відповідальність для компанії є однією з важливих сфер розвитку.

Наприклад, до карантину компанія активно займалася розвитком робототехніки в Краматорську. Шкільні команди, які брали участь у цьому проєкті, займали перші місця на змаганнях, які проходили в Харкові та Києві.

Компанія також взаємодіє з університетами з Полтави та Львова з навчання й підготовки на базі розробленої компанією інформаційної системи.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Сергій також розповів про те, як він мотивує свою команду:
«Ми добре вміємо програмувати. Але давайте не просто будемо програмувати те, що вже давно знаємо, а будемо створювати те, чого ще немає на ринку».

Аграрний напрямок компанії

Для компанії важливо розвиватися й реалізовувати проєкти не тільки для зарубіжних країн, а й для внутрішнього ринку України.

Фахівці QuartSoft розробили програмне забезпечення для фермерів і аграріїв Soft.Farm.
Програмне забезпечення зараз активно використовують не тільки представники аграрного сектора, але й міська влада.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Сергій поділився своїми думками з приводу розвитку в АГТех:
«Найперспективніша, проте найменш автоматизована галузь в Україні — це агропідприємства. На сьогодні компанія QuartSoft, грає одну з провідних ролей на аграрному ринку».

Більш того, університети Полтави та Києва включили в навчання агрономів розроблену компанією програму. Це говорить про дійсно значний вплив QuartSoft на ринку агробізнесу.

«Ми сподіваємося, що наш ресурс використовуватимуть для того, щоб підвищувати врожайність, покращувати якість земель. Ми хочемо, щоб землю не використовували по-хижацькому, а дбали про неї, щоб наші землі залишилися для наступних поколінь», — уточнив Сергій.

AutismTech: додаток для допомоги при роботі з дітьми з аутизмом

«Зазвичай батьки дітей з аутизмом звертаються до терапістів, щоб їхні діти були самостійнішими. Терапіст записує результати обстеження дитини, а потім рахує отриманні результати на калькуляторі за формулами. Наш застосунок AutismTech (АутізмТек) аналізує ці результати», — розповідає Сергій.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Поки що додаток AutismTech — це інвестиційний проєкт QuartSoft. Компанія планує розвиватися в медичній галузі й реалізовувати ще більше проєктів.

Як вплинула епідемія коронавірусу на роботу компанії QuartSoft

Компанія легко перейшла на роботу в віддаленому режимі.
«Нам знадобилося всього два дні для переходу всіх команд на віддалену роботу. За 48 годин ми надали кожному все необхідне для роботи в домашніх умовах, починаючи від особистого комп’ютера та монітора й закінчуючи, за необхідності, особистим кріслом.

Причина такого швидкого «переїзду» в тому, що в Developer-ів і PM-ів QuartSoft уже багато років був налагоджений віддалений доступ. Зокрема, це завдяки досвіду дистанційної роботи офісу в 2014 році. Повертаючись у сьогоднішній день, можна сказати, що за допомогою набутого досвіду компанія змогла оперативно надати віддалений доступ усім, кому він був необхідний для роботи в умовах самоізоляції», — розповіла HR-менеджерка компанії Марина Борисенко.

Зараз у QuartSoft на ремоуті працюють співробітники зі Швейцарії, Польщі, Білорусі. Що вже говорити про величезну кількість працівників із різних міст України.

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Крім того, компанія реалізує проєкти допомоги медичним працівникам. Під час першого спалаху епідемії QuartSoft займалися закупівлею необхідних деталей для ремонту апаратів ШВЛ, медикаментів та інших необхідних речей.

«Компанія QuartSoft завжди акцентує увагу на тому, щоб до нас приєднувалися, коли ми щось робимо. Разом ми зможемо зробити щось більше», — запевняє Сергій.

Чому вирішили приєднатися до Kharkiv IT Cluster

Сергій розповів, чому компанія вирішила приєднатися до Харківського ІТ Кластера:
«Я давно знав про існування Кластера. Але в якийсь момент виникла необхідність об’єднатися, бути частиною кластера. Головним чином тому, що це можливість бути поінформованим щодо змін у законодавстві, отримувати й підтримувати лобіювання інтересів ІТ-бізнесу».

Сергій упевнений, що при правильній взаємодії, лобіюванні інтересів і чіткій позиції представників бізнесу жити в Україні завжди буде круто, зручно та перспективно!

tack-480x480 QuartSoft — мембер Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер також упевнений у тому, що успішним можна бути вдома. Ми раді співпраці з QuartSoft і сподіваємося на спільне поліпшення ситуації в країні!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. EdTech CommunITy

Коментарі