Promodo Academy запрошує команди на корпоративне навчання

Promodo Academy запрошує команди на корпоративне навчання

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Promodo Academy, центр освіти діджитал-фахівців, вже понад рік навчає команди та допомагає підвищувати компетенції з діджитал-маркетингу. Запрошує й вашу команду отримати нові знання.

Кому актуальне корпоративне навчання:

👉🏻 Команді топменеджменту. Щоб зрозуміти сферу digital, з’ясувати, як працюють інструменти в цій сфері, збагнути, як повертаються інвестиції в той чи інший канал просування. Курс в Promodo Academy допоможе менеджменту бути на одній хвилі з інтернет-маркетологами, чіткіше ставити задачі та отримувати кращі результати.

👉🏻 Менеджменту маркетингових команд. Щоб навчитися формувати digital-стратегії, керувати інструментами та каналами просування, а також ефективно взаємодіяти з підрядниками та керувати KPI.

👉🏻 Команді з маркетингу чи Digital-маркетингу. Щоб опанувати інструменти просування та користуватися ними на професійному рівні. Лектори розкажуть про неочевидні «фішки», які допоможуть в роботі та до яких спеціалісти шляхом самоосвіти йдуть роками.

Окрім цього, якщо ви плануєте створити відділ digital-маркетингу, в Promodo Academy підготують рекомендації щодо того, яким має бути відділ, щоб закривати всі необхідні задачі. Також, у якості окремої послуги, допоможуть підібрати людей в команду та навчать їх основ digital-маркетингу, розкажуть про інструменти для роботи та як ними користуватися.

І, навпаки, якщо ви оптимізували команду й один спеціаліст тепер поєднує в собі кілька функцій, допоможуть заповнити прогалини в знаннях інтернет-маркетологів та дати їм більше інструментів для роботи.

Promodo Academy під силу всі напрями digital-маркетингу:

📌 Пошукова оптимізація (SEO)
📌 Платні канали трафіку (контекстна реклама, таргетована реклама в соцмережах, медійне просування)
📌 Контент-маркетинг
📌 Email/Retention Marketing
📌 Digital аналітика (цифрова аналітика)
📌 Створення digital-стратегії та побудова комунікацій зі споживачем у соціальних мережах
📌 Побудова стратегії бренду
📌 Influence-marketing

Викладачі — виключно практики з великим досвідом, які керують командами та в курсі всіх змін у цій динамічній сфері. Працюють із такими брендами, як Foxtrot, Monobank, Rozetka, Comfy.

Під час навчання обов’язково буде практика на реальних проєктах. А навчальні матеріали будуть завжди під рукою, щоб за потреби ваші спеціалісти могли освіжити знання будь-коли. Крім цього, Promodo Academy підтверджує знання сертифікатом, що визнаний міжнародною організацією IAB.

🖇 Щоб стартувати корпоративне навчання, звертайтеся: Стопник Артем, Corporate Training Manager
+38 096 047 22 48

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Промодо відновлює свою роботу
  2. Promodo academy

Коментарі