УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

Категорії:

Наше гасло – living better together. Ми підтримуємо наших клієнтів завжди, коли це необхідно і допомагаємо приймати страхові рішення, що підходять саме їм та їхньому стилю життя.

Дізнатіся більше про послуги

 

Понад 27 років досвіду в Україні

Ми працюємо на страховому ринку з 1994 року. З 2006 року СК «УНІКА» разом із дочірньою компанією «УНІКА Життя» входить до австрійської страхової групи UNIQA, яка налічує понад 200 років історії. UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на основних ринках в Австрії, а також у Центральній та Східній Європі. Понад 23 тис. співробітників та ексклюзивних партнерів з продажів обслуговують понад 15,5 мільйонів клієнтів у 18 країнах.

IMAGE-2021-12-30-192522 УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

Ми поряд

УНІКА має представництва у багатьох містах та населених пунктах країни, всього у нас близько 200 офісів. Звичайно, наша компанія представлена ​​і в Харкові, як в одному з найдинамічніших та найперспективніших міст України.

Страхування все, що дорого для вас

УНІКА – лідер сектору добровільного медичного страхування України. Цей вид страхування обирають багато IT компаній, яким важливе здоров’я та соціальний захист співробітників. Ми організовуємо для клієнтів візити до лікарів та лікування у найкращих клініках, а також цілодобовий сервіс, наприклад, у будь-який час вони можуть отримати онлайн-консультацію вузьких спеціалістів.

Ми також входимо до ТОП-3 страховиків зі страхування автомобілів та майна. Багато клієнтів, оцінивши наш сервіс, наприклад, при медичному страхуванні, укладають із нами договори страхування автомобілів, квартир та будинків, бізнесу, поїздок за кордон.

IMAGE-2021-12-30-192614 УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

За що нас цінують клієнти?

УНІКА – це надійність, вірність взятим на себе зобов’язанням, швидкість виплат, прості і зрозумілі умови страхування, відкритість і доброзичливість.

Ми розвиваємось як онлайн, так і офлайн. Наші страхові продукти клієнт може купити, звернувшись до регіонального офісу або точки продажу компанії, або онлайн. Хоч би який спосіб він не вибрав – він отримає свій поліс у максимально короткі терміни і за справедливою ціною.

Наші онлайн сервіси дозволяють клієнтам залишатися на зв’язку зі страховою компанією та вирішувати питання у зручному для них цифровому просторі. Ми робимо все, щоб залишатися максимально близькими, зрозумілими та дружніми для наших клієнтів.

Ми дбаємо про своїх співробітників

Згідно з глобальним дослідженням бренду роботодавця України Randstad Employer Brand Research, у 2020 році страхова група УНІКА Україна була визнана лідером у секторі «Банківські та фінансові послуги» за критерієм «Дотримання балансу роботи та особистого життя». Також УНІКА увійшла до ТОП-20 найбажаніших роботодавців у регіональному розрізі за результатами дослідження grc.ua «Рейтинг роботодавців України 2019/2020».

IMAGE-2021-12-30-192425 УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

Ми уважно ставимося до професійного розвитку співробітників, і знаємо, що де б вони не працювали – вдома чи в офісі – клієнти завжди отримають консультації та послуги найвищої якості. Кожен співробітник УНІКА має доступ до сучасних IT-рішень для обслуговування клієнтів та взаємодії з колегами та партнерами.

У кадровій політиці УНІКА підтримує розвиток лідерства, ефективності та професійного зростання своїх працівників. УНІКА знає, як важливо постійно вчитися. Тому для співробітників компанії регулярно організовуються семінари – від професійних та спеціалізованих до загальноосвітніх.

У 2021 році ми запустили онлайн-платформу психологічної підтримки для наших співробітників.

Ми соціально активні

УНІКА постійно підтримує соціальні проекти – компанія надає адресну допомогу дитячим будинкам, допомагаємо дітям із тяжкими захворюваннями. Серед наших друзів – Всеукраїнська благодійна організація «Даун Сіндром». Декілька років поспіль замість купівлі корпоративних новорічних подарунків ми перераховуємо кошти на закупівлю необхідних речей для їх підопічних.

IMAGE-2021-12-30-192325 УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

У найскладніший період пандемії ми підтримали благодійний проект сервісу пасажирських перевезень Bolt щодо надання безкоштовних поїздок для медиків. У рамках соціального проекту Львівської обласної адміністрації УНІКА забезпечила медичним страхуванням лікарів Львівської області, які працювали з пацієнтами, що захворіли на Соvid-19.

Команда УНІКА Україна була і залишається одним із драйверів проекту «Зелений офіс», який ініціювала материнська група UNIQA Group. Бізнесу, який спеціалізується на об’єктах зеленої енергетики, ми пропонуємо програми комплексного страхування з особливими умовами, тому що знаємо, наскільки важливими є всі зусилля щодо захисту планети від екологічної катастрофи.

Якщо Ви думаєте про більш безпечне та передбачуване майбутнє – виберіть страхування в УНІКА

 

Razdelytel-dlya-say-ta УНІКА – один із лідерів страхового ринку України

Контакти:

Володимир Герасименко,
директор Харківської обласної дирекції
Страхової компанії «УНІКА»

Україна, Харків, вул. Молочна, 34
Тел.: +38 (067) 646-43-40, (050) 743-23-11
Email: volodymyr.gerasymenko@uniqa.ua

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: