Tech Women communITy — проєкт для жінок в IT

Категорії:

Територія жінок на керівних посадах в ІТ

 

Жіночий досвід

За статистикою, менше третини жінок в Україні обіймають менеджерські посади в ІТ. «Скляна стеля», декрет та одвічне питання «як поєднувати материнство з роботою?». Жіночий досвід на керівних посадах значно відрізняється від чоловічого, а надто — у технологічній сфері.

Безпечний простір, щоб долати виклики разом

Мотивація створення проєкту — потреба жінок озвучити те, з чим зіштовхується кожна. Ми об’єднали представниць ІТ-індустрії (С-level і керівниць департаментів) у безпечний простір Tech Women communITy. Це клуб, у якому жінки на менеджерських посадах можуть обговорити одна з одною виклики, поділитися лайфхаками та натхненням.

 

Razdelytel-dlya-say-ta-3 Tech Women communITy — проєкт для жінок в IT

Як будуть проходити зустрічі?

Раз на місяць у змішаному форматі (онлайн і офлайн). Зустріч проходить в офісі одного з мемберів Kharkiv IT Cluster. Формат кейтерингу визначає приймаюча сторона. Кожна зустріч складається із трьох частин:

  1. Спікерка презентує тему
  2. Обговорення цієї теми учасницями
  3. Нетворкінг

Усі теми спікерок базуються на їхньому власному досвіді. Наприклад, різниця в оплаті праці між чоловіками та жінками на одній і тій же посаді чи труднощі пошуку керівної посади, коли тобі за 40.

 

Razdelytel-dlya-say-ta-1-2 Tech Women communITy — проєкт для жінок в IT

Бути частиною Tech Women communITy — унікальна нагода зібратися у колі однодумиць із провідних українських і міжнародних ІТ-компаній і в невимушеній атмосфері відшукати свою наснагу.

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: