Строй Сіті Development Group

Категорії:

Група компаній «Строй Сіті Development Group» об’єднує ряд компаній в Харкові і Києві. З 2010 року здійснює розвиток проєктів будівництва.

«Строй Сіті Development Group»

У складі компаній:
 • висококваліфіковані фахівці за будівельним напрямком,
 • фахівці з управління проєктами,
 • досвідчені маркетологи,
 • дизайнери,
 • кваліфіковані менеджери з продажу,
 • профільні підрозділи фінансового, комерційного та юридичного супроводу проєктів.

Croj-syty_zazdelytel2 Строй Сіті Development Group

Строй Сiтi Development Group розвиває 13 проєктів одночасно, що перебувають на різних стадіях реалізації та мають різний рівень складності. Серед проєктів можна знайти як малоповерхові будинки, так і багатофункціональні комплекси житлових і офісних приміщень.

Філософія забудовника включає в себе принцип “3к”. Під ними маються на увазі перші 3 літери слів «концептуальність, комфорт, краса». Всі ці характеристики реалізовуються в проєктах Строй Сіті Development Group.

Croj-syty_zazdelytel2 Строй Сіті Development Group

Одним з напрямків роботи компанії є ревіталізація об’єктів і територій

Головна мета – збереження історичного вигляду Харкова і при цьому привнесення в нього сучасного дихання.

Одним з яскравих прикладів інноваційної ревіталізації є старовинна борошномельна фабрика. Тепер це IT-парк “Мануфактура”. Ревіталізована територія старовинної борошномельної фабрики та відновлена будівля самої борошномельні – квінтесенція уявлення компанії про те, як можна давати нове життя та нові сенси раніше занедбаним територіям.

IT-парк “Мануфактура”

До проєктів ревіталізації також належить ще один проєктUrban City, який компанія реалізує на території харківського велозаводу, занедбаного кілька десятків років тому. Строй Сіті Development Group зберегли дух цього місця та заклали у концепцію житлового комплексу ідею життя в urban-стилі, віддаючи належне як комфорту, так і розвитку сучасної вуличної культури та спорту.

Urban City

Croj-syty_zazdelytel2 Строй Сіті Development Group

Однією з інновацій, які успішно реалізовують у компанії стала робота керуючої компанії, яка допомагає інвесторам у всіх дрібницях: від оплати комунальних платежів, ремонту квартир, дотримання порядку на території і до влаштування бізнесу.

Компанія створює успішні проєкти в сегменті від економ до преміум з використання сучасних тенденцій і технологій будівництва. Ці проекти без перебільшення створюють нове обличчя Харкова, відзначені національними преміями і визнанням покупців.

 • У червні 2019 року IT-парк Manufactura був нагороджений Дипломом Лауреата Business Olimp Awards в номінації «Кращий проект IT-нерухомості 2019 року» за реалізацію унікального багатофункціонального проекту, застосування інноваційних технологій, створення умов безпеки і комфорту.
 • У лютому 2020 року проєкт компанії отримав національну професійну премію Commercial Property Awards, яка вручається за досягнення в області нерухомості в Україні. IT-парк Manufactura як найбільш амбіційний проект Харкова за останні кілька років увійшов у шорт-лист у номінації «Редевелопмент».
  Влітку 2020 році компанія отримала престижну нагороду “Фаворити Харкова” в номінації “Оригінальність, архітектурність, екологічність і сучасний дизайн”.
 • У 2021 році проект ЖК High Hills отримав премію “Український будівельний Олімп” в номінації “Краща архітектурно-містобудівна концепція мультифункціонального комплексу”.
 • У травні в Києві в рамках Всеукраїнського Форуму “Міська і заміська нерухомість-2021” були названі переможці IX Всеукраїнського Конкурсу «ЖИТЛО-2021». ЖК HIGH HILLS – Кращий ЖК Харкова преміум-класу.
 • У серпні багатофункціональний комплекс преміум-класу High Hills отримав престижну нагороду “Фаворити Харкова 2021” в номінації «LUXURY житло: оригінальність архітектури, екологічність і сучасний дизайн».

«Строй Сіті Development Group»

Croj-syty_zazdelytel2 Строй Сіті Development Group

На сьогоднішній день у Києві «Строй Сіті Development Group», в рамках чинного законодавства, як відповідальний забудовник, добудовує три об’єкти корпорації «Укрбуд»:

Строй Сіті Development Group ставить собі за мету подальший стабільний розвиток, розширення потужностей та забезпечення комфорту інвесторів, яким гарантує виконання своїх обіцянок. Крім того, забудовник впевнений, що завдяки роботі компанії зможе змінити наші міста на краще.

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: