Партнери Харківського ІТ Кластера: Строй Сіті

Категорії:
Девелоперська група компаній

Девелоперська група компаній «Строй Сіті» на українському ринку з 2010 року та веде діяльність у Харкові та Києві. За роки існування компанія ввела в експлуатацію десятки об’єктів різних категорій.

Сайт «Строй Сіті»

Основним завданням компанії є будівництво концептуальних об’єктів із використанням передових технологій.


buildings-200x200 Партнери Харківського ІТ Кластера: Строй Сіті

Ідеологія полягає в тому, що архітектура — не тільки декоративний елемент міської забудови, вона може й повинна приносити користь.

Крім того, у всіх містах є занедбані будівлі, які раніше приносили користь та були затребувані. «Строй Сіті Девелопмент» прагне надати другий шанс колись великим об’єктам, зробивши з них міські пам’ятки.

Останніми роками компанія має статус одного з найперспективніших гравців первинного ринку нерухомості Харкова.


dumbbell-200x200 Партнери Харківського ІТ Кластера: Строй Сіті

«Строй Сіті Девелопмент» підтримує розвиток інноваційного середовища шляхом створення першого в Харкові об’єкту IT Park Manufactura.
Manufactura — унікальний для нашого міста інноваційний парк, у якому будуть просторі офісні приміщення для IT компаній, апарт-готель, зони торгівлі, магазини, зони громадського харчування різних форматів, виставкові майданчики, конференц-зали, коворкінг і спортзал.

Керівна компанія від забудовника «Manufactura Service» забезпечить комплексне обслуговування приміщень і території. Також «Manufactura Service» запропонує варіанти приміщення, яке ви зможете орендувати для розміщення свого офісу.


project-200x200 Партнери Харківського ІТ Кластера: Строй Сіті

Компанія «Строй Сіті Девелопмент» має кілька престижних національних нагород. Так, проєкт IT Park Manufactura став лауреатом Business Olimp Awards 2019 року, а також номінантом премії CP AWARDS 2020 року, увійшовши до трійки кращих проєктів країни в категорії «Реконструкція/редевелопмент». Також цього літа компанія «Строй Сіті Девелопмент» увійшла в асоціацію «Регіональне будівництво», що об’єднує найвідоміших і найуспішніших забудовників та інших знакових представників будівельної галузі Харкова й області.

Наразі в роботі «СтройСіті Девелопмент» знаходиться 9 об’єктів, з яких два є багатопусковими.

Сайт «Строй Сіті»

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: