Kharkiv IT Unicorns 2017 Startup Space

Категорії:

Kharkiv IT Cluster запускає новий сезон проекту Kharkiv IT Unicorns

Kharkiv IT Cluster оголошує другий сезон проекту Kharkiv IT Unicorns відкритим! Реєстрація на Kharkiv IT Unicorns 2017 Startup Spaceпочалася.

Цього року проект буде проходити в розширеному форматі і складатися з:

  • серії навчальних заходів від практикуючих експертів-лідерів ринку, що дозволить учасникам підвищити рівень професійних знань і відпрацювати 12 навичок, необхідних для створення та розвитку власних стартапів – від ідеї до реалізації.
  • розважально-пізнавальних заходів – екскурсії до ВНЗ, музеїв, підприємств і IT-компаній Харкова дозволять учасникам дізнатися про потенціал харківської промисловості, про суміжні технологічні області та їхні досягнення, відкрити для себе нові можливості і побачити, як працює бізнес зсередини, де є місце інновацій та IT рішень. А ще це, звичайно ж – нетворкінг і фан!
  • конкурсу стартапів, для якого будуть обрані ідеї, призначені ментори і сформовані команди. Учасники представлятимуть проекти журі і потенційним інвесторам, заробляти перші нагороди та тренуватися для наступних конкурсів.

Тематика проектів буде спрямована на поліпшення життя в родині, місті і країні: Smart House, Smart City, ведення бізнесу, соціальне підприємництво etc.

Цілі Kharkiv IT Unicorns 2017:

  • підвищення професійних бізнес-навичок учасників;
  • підвищення підприємницької культури;
  • розвиток стартап-руху серед молоді;
  • створення єдиного майданчика для взаємодії активних студентів різних ВНЗ;
  • підготовка IT-екосистеми до стартап-змагань.

Взяти участь в Kharkiv IT Unicorns можуть:

  • як учасник: всі бажаючі студенти, стартапери, підприємці будь-яких спеціалізацій від 14 до 35 років;
  • як ментор і консультант: всі бажаючі фахівці, які готові ділитися знаннями і допомагати командам в розвитку проекту.

Приєднатися до проекту:

Група проекту в Facebook

Історія проекту:

Проект “Kharkiv IT Unicorns” стартував в жовтні 2016 року. Він проходив за підтримки Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки, куди його включили за ініціативи Харківського IT Кластеру.

Проект тривав півроку і був націлений на розвиток стартап-руху серед молоді Харківського регіону. У проекті взяли участь понад 600 осіб, більшість з яких – студенти IT спеціальностей Харківських ВНЗ. Учасники, об’єднавшись в команди, презентували стартап-ідеї і пройшли ряд безкоштовних тренінгів, семінарів та відкритих лекцій. У якості менторів до проекту приєдналися представники академічної спільноти, передові бізнес-тренери Харкова, досвідчені IT-фахівці, а також керівники IT компаній.

Більше про результати Kharkiv IT Unicorns 2016.