Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

Категорії:

Агентство США з міжнародного розвитку USAID розглядає Харківський регіон як один із найбільш перспективних із точки зору розвитку підприємництва в галузі IT та Kharkiv IT Cluster як організацію, яка активно та ефективно реалізовує проєкти для розвитку сфери IT та людського капіталу Харкова та Харківського регіону.

Тому на початку 2021 року Харківський ІТ Кластер отримав грант від агентства США з міжнародного розвитку USAID КЕУ для старту проєкту IT Kharkiv Open4Talents: Kharkiv IT Cluster з USAID КЕУ.

Bez-ymeny-2-640x44 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУМісія кампанії: донести, що успішним можна бути вдома, а молоді таланти мають можливості залишалися працювати та жити в Україні.

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУОсновний програмний меседж: «Успішним можна бути вдома», «ІТ-Харків відкритий для талантів».

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУНазва проектної кампанії англійською мовою — «Be successful in Kharkiv IT».

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУТривалість запропонованої грантової діяльності складає біля 2 років.

 

Усі ініціативи проєкту мають на меті розв’язання головної проблеми харківської ІТ-галузі — недостатньої кількості кваліфікованих ІТ-спеціалістів, що виникає через: 

 1. недостатню кількість талановитих фахівців у ІТ-сфері та поза нею в харківських ІТ-компаніях для створення нових робочих місць;
 2. недостатній рівень вступу до харківських технічних університетів, які можуть забезпечити заповненість робочих місць ІТ-сектора в регіоні.

Bez-ymeny-2-640x44 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

Цілі проєкту охоплюють три основні проблемні напрямки:
 1. Харківській ІТ-індустрії не вистачає талановитих фахівців у ІТ-сфері та поза нею для створення нових робочих місць.
 2. Харківські університети володіють значним недовикористаним потенціалом і можуть підготувати більше фахівців для ІТ-індустрії.
 3. Посилене просування харківської ІТ-екосистеми (місто, компанії, університети, ІТ-спільнота) може призвести до залучення більшої кількості талантів в ІТ-компаніях та до виконання більшої кількості ІТ-контрактів.

 

Очікувані результати реалізації комплексної публічної комунікаційно-промоційної кампанії IT Kharkiv Open4Talents: Kharkiv IT Cluster завдяки підтримці USAID КЕУ:

 • збільшення кількості заявок на вступ та зарахування до харківських технічних університетів;
 • промоція харківських ІТ-компаній та Харкова;
 • збільшення приливу молодих і зрілих талантів до харківського ІТ-сектора.

Bez-ymeny-2-640x44 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

Основною цільовою аудиторією є:
 •  ІТ-спеціалісти зі Східних і Південних регіонів України;
 • не Харківські батьки випускників;
 • Харківські технічні ІТ-університети.

 

Активності в межах проєкту:

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУParents2IT: організація та проведення вебінарів для батьків

Передивися вебінари для батьків 

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУвеб-помічник абітурієнта допоможе при виборі вишу абітурієнтам та їхнім батькам

Ознайомитися з веб-помічником абітурієнта

Baner-dlya-TSarevoj-ynsta-11-480x480 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУсерія тренінгів для фахівців університетів

Передивитися тренінги

Bez-ymeny-2-640x44 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

IT Kharkiv Open4Talents: Kharkiv IT Cluster з USAID КЕУ надають ВНЗ сучасні інструменти проведення промокампаній: як ефективно висвітлювати діяльність університету у візуальних та текстових матеріалах у соціальних мережах.

 • Івенті для IT-спеціалістів зі Східних і Південних регіонів України
 • Створення та промоція відеоролика «Поступай у Ха» та інші активності, про які ми розповідатимемо надалі.

Харківський ІТ Кластер дякує агентству USAID КЕУ за підтримку проєкту IT Kharkiv Open4Talents.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і надалі має намір підтримувати освітні проекти в Харківському регіоні як одному з найбільш перспективних із точки зору розвитку людського капіталу.

Ми робимо круті спільні проєкти разом!

Bez-ymeny-2-640x44 Програма Open4Talents за підтримки USAID КЕУ

Слідкуйте за нашими новинами — і ми доведемо вам, що успішним можна бути вдома!

Instagram

Facebook 

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: