Ласкаво просимо до IT Кластеру у хмарі!

Категорії:

Ми раді представити вам нову ініціативу, яка змінить уявлення про те, як ІТ-компанії можуть співпрацювати та розвиватись у складний період турбулентності.

«IT Cluster in the Cloud» — це проєкт, створений Kharkiv IT Cluster за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” , з метою надання підтримки та кластерних сервісів для всіх ІТ-компаній, які зацікавлені в збереженні та розвитку в непевні часи.

👉 Дізнатися більше про участь 👈

🚀 Про проєкт

⭐️ Мета та цінності проєкту

🤝 Унікальні можливості для вас

💸 Вартість участі

⌛️ Тривалість проєкту

 

🚀 Про проєкт

Кластер — це про належність до спільноти та певного регіону. Зазвичай, маючи офіс у місті, ви можете приєднатись до місцевої спільноти. Але війна змінила підхід до об’єднання. Багато компаній були змушені релокувати своїх фахівців Айтівці розкинуті по всій країні та світу. Цей перехід до режиму роботи з віддаленими командами створив нові виклики та обмеження для бізнесу.

Kharkiv IT Cluster — це спільнота, що значно зросла за час повномасштабного вторгнення, оскільки консолідація є шляхом до виживання. Сьогодні це понад 270 учасників та партнерів. За багато років Харківський ІТ Кластер створив унікальний пакет кластерних сервісів для ІТ-бізнесу, що допомагають виживати та розвиватись.

Цей досвід надихнув нас на запуск нового проєкту «IT Cluster in the Cloud» разом із Програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України” — ініціативи, спрямованої на підтримку малого та середнього бізнесу.

Bez-ymeny-2-640x44 Ласкаво просимо до IT Кластеру у хмарі!

⭐️ Мета та цінності проєкту

Мета нашого проєкту полягає в масштабуванні підтримки малих та середніх ІТ-компаній, фахівці яких вимушено розмістились по всій Україні та світу, залишаючи своє серце у рідних містах.

  • Чому це важливо? Ми хочемо зміцнити стійкість вашого локального ІТ-бізнесу, що стає глобальним, збільшити його здатність до продажу, найму талантів (чи, принаймні, збереження наявних фахівців) та залучення інвестицій.
  • Як це відбуватиметься? Ми надаємо ІТ-компаніям доступ до експертної підтримки, кластерних сервісів та забезпечимо можливості для нетворкінгу.

У проєкті «IT Cluster in the Cloud» доступ до всіх активностей будуть мати як дійсні учасники Kharkiv IT Cluster, так і представники ІТ-бізнесу, які ще не є членами спільноти.

Bez-ymeny-2-640x44 Ласкаво просимо до IT Кластеру у хмарі!

🤝 Унікальні можливості

Підтримка та захист 

Ви отримаєте доступ до кластерних сервісів, які допоможуть вам у веденні ІТ-бізнесу навіть під час війни. Ми вже розробили план заходів-консультацій щодо продажів, маркетингу, найму, юридичної підтримки та багато іншого.

Інформаційна підтримка

Ви отримаєте доступ до найактуальнішої інформації та експертизи у сфері ІТ.

Обмін експертизою 

У нашому віртуальному просторі ви приєднаєтесь до спільноти професіоналів, з якими зможете обмінюватися досвідом, ідеями та кращими практиками. Спілкуйтеся, співпрацюйте та знаходьте нові шляхи розвитку вашого бізнесу.

Розширення можливостей 

Приєднуючись до «IT Cluster in the Cloud», ви:

  1. Зможете підвищити стійкість свого бізнесу.
  2. Отримаєте інсайти, як краще позиціонуватись перед клієнтами та збільшити обсяги продажу.
  3. Посилите HR-бренд і зможете наймати та утримувати талановитих співробітників навіть у турбулентний період.

Особлива увага у нашому проєкті приділяється ролі жінок у сучасному українському ІТ-середовищі. Ми прагнемо забезпечити рівні можливості та підтримку для жінок, що працюють у ІТ.

Bez-ymeny-2-640x44 Ласкаво просимо до IT Кластеру у хмарі!

💸 Вартість участі

Витрати на базовий рівень участі в заходах проєкту покривається за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Bez-ymeny-2-640x44 Ласкаво просимо до IT Кластеру у хмарі!

⌛️ Тривалість проєкту

Перший етап проєкту буде тривати 6 місяців та включатиме портфель кластерних сервісів, результатами яких стануть підвищення стійкості ІТ-компаній-учасників, спроможності більше продавати та наймати таланти, залучати інвестиції.

Заповнюйте заявку та отримайте унікальний кластерний сервіс без географічних обмежень!

👉 Подати заявку на участь 👈

 

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: