Хаби ІТ-Незламності від Kharkiv IT Cluster

Категорії:

Хаби ІТ-Незламності — це ініціатива, спрямована на підтримку українських ІТ-компаній у найважчі часи. Проєкт стартував у 2022 році, аби забезпечити стабільну роботу ІТ-бізнесу навіть під час війни та в умовах блекаутів.

Мета проєкту — створити 14 хабів, оснащених усім необхідним для безперервної діяльності: стабільним інтернетом, старлінками, світлом та водою. Кожен хаб розроблений із урахуванням унікальних потреб галузі, що дозволяє компаніям не лише виживати, а й розвиватися в найважчих умовах.

14 ІТ-компаній, які є учасниками Kharkiv IT Cluster, долучилися до цього проєкту й допомагають забезпечити безперебійну роботу бізнесу в регіоні, демонструючи всьому світу, що український ІТ-сектор є непереможним.

MobiDev — компанія з розробки програмного забезпечення, яка створює рішення для бізнесів у США, Канаді, Європі та Ізраїлі.

Insoft Global — провідна аутсорсингова компанія програмного забезпечення з центрами розробки в Центральній та Східній Європі.

ErgoServ — команда кваліфікованих експертів з інформаційних технологій на всіх етапах розвитку продукту.

CodeIT — спільнота розробників і професіоналів, зацікавлених у виконанні складних програмних проектів.

IT Craft — компанія, яка понад 20 років надає доступні, професійні послуги з програмування програмного забезпечення клієнтам у всьому світі.

Clickable Agency — агентство, яке створює візуалізацію для брендів, від унікальної корпоративної ідентичності до креативів для онлайн-просування.

Luxoft — компанія, яка надає індивідуальні технологічні рішення, що сприяють бізнес-змінам для клієнтів по всьому світу.

UKAD — аутсорсингова компанія з розробки програмного забезпечення з науково-дослідними та інженерними командами в Європі.

Akvelon — передова компанія з розробки програмного забезпечення, яка використовує синергію людини та штучного інтелекту для швидкої та високоякісної розробки програмних продуктів.

VEC-UA —  команда професіоналів, яка прокладає шлях до цифрової трансформації, регулярно впроваджує інновації, забезпечує постійний розвиток та надає високоякісні послуги.

JustCoded — команда технічних та бізнес-фахівців: інженерів програмного забезпечення, дизайнерів, бізнес-аналітиків і стратегів.

Seven Pro — компанія з розробки програмного забезпечення та технологічного консалтингу.

ZONE3000 — компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення та технічною підтримкою, забезпечуючи високоякісні послуги для клієнтів та співпрацюючи з міжнародними партнерами.

WEBSPARK — IT-компанія, яка  спеціалізується на WEB та мобільній розробці.

Хочеш створити хаб ІТ-Незламності? Ми зібрали корисні статті про це.

Дякуємо за аналітику та матеріали, на базі яких підготовлена публікація, колегам із ІТ-компанії Bini Games — Дмитру Некипілому та Олександру Шитю.

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: