Girls2IT

Категорії:

Концепція:
Проект побудований на популяризації гендерної рівності в технологічних професіях. Метою проекту є залучення дівчат і жінок в IT індустрію, за допомогою створення відповідних умов для розвитку їх навичок і талантів. Основними шляхами популяризації технічних IT напрямків є проведення івентів і зустрічей, підтримка і менторство молодих фахівців, створення умов для успішного працевлаштування за інших рівних.

Аудиторія та спікери:
Проект проводитися для молодих жінок, які не боятися ризикувати, вибираючи технологічні професії і конкурувати нарівні з чоловіками.
Спікерами на івентах, що проходили в рамках цього проекту є жінки, які змогли домогтися високих професійних і кар’єрних результатів в технологічних компаніях, які можуть передати досвід побудови кар’єри і придбання професіоналізму в технічній сфері.

В рамках проекту були проведені такі івенти:
· Girls2IT – конференція молодих фахівців, що проходила в рамках Erasmus + проекту Європейського союзу в Харківському національному економічному університеті.
· «Розвиток жінок в STEM» в рамках проекту «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях». Харків був обраний першим містом проведення цього всеукраїнського заходу, зважаючи на велику кількість технологічних вузів.
· Women in IT, організований IT школою Hillel, яка на 25% складається із студентів-дівчат для проведення надихаючих сесій.

Результати:
· Розкриття сфер і можливих областей діяльності для жінок в технологічних компаніях.
· Візуалізація вакансій і позицій в IT компаніях, яких як традиційно, так і немає, займають жінки.
· Виявлення зон зростання учасниць, для досягнення максимального успіху в технічному стеку.