Комплексні пропозиції для працівників IT сфери АТ «КРЕДОБАНК»

Категорії:

Hello world. Ми з тобою щодня і під час основних віх твого життя. В онлайнбанкінгу і в рішенні про іпотеку. Нам більше 30 років і ми один з найнадійніших банків в Україні. Ми любимо ІТ і читаємо групу «Войти в ІТ». Знаємо про ФОПи, джуніорів, сеніорів, тестерів, девелоперів і нам розповідали про галери. А ще ми дуже круті у фінансах: переказах, рахунках, тарифах, комісіях, кредитах, депозитах, акредитивах і ще безлічі фінансових термінів.

І тому ми маємо комплексні пропозиції для тих, хто працює в сфері ІТ: для найманих працівників і для працівників оформлених як ФОП. Тарифи, які передбачають особистого фінансового менеджера, бонуси до депозитів і знижки до кредитів. ФОПи за обслуговування у нас платять 39 гривень в місяць, якщо виручка в гривні. І 119 гривень в місяць, якщо виручка в валюті.

online-payment-200x200 Комплексні пропозиції для працівників IT сфери АТ «КРЕДОБАНК»

А ще зручні пакетні міжнародні платежі – ця послуга дозволяє компаніям-замовникам послуг, які співпрацюють з українськими ФОПами, відправляти в Україну один платіж для всіх підприємців-одержувачів, замість кількох десятків чи сотень платежів.

 

Словом, купа всього. Читай більше у нас на сторінці. Добре?

АТ «КРЕДОБАНК»

wallet-200x200 Комплексні пропозиції для працівників IT сфери АТ «КРЕДОБАНК»

І ще трохи про нас. Кредобанк – один з найнадійніших банків в Україні і за рішенням НБУ входить до системно важливих банків. Цього року банку виповнилось 30 років.

Сьогодні Кредобанк:
  • Входить до ТОП-20 найбільших українських банків за кількістю чистих активів;
  • 86 відділень по всій території України;
  • Понад 520 тисяч роздрібних клієнтів та 53 тисячі юридичних осіб;
  • 538 млн грн прибуток банку (2019 рік);
  • 11,6 млрд грн виданих кредитів (2019 рік). З яких 6,6 млрд грн — юридичним особам і 5,6 млрд грн — іпотека, автокредитування та інші споживчі кредити;

З останніх новин, то ми оновлюємо наш онлайнбанкінг, в якому тепер буде обмін валют і безліч інших зручних функцій у твоєму смартфоні. А ще ми перший в Україні банк, який впровадив можливість відеоконсультації. Тепер можна з нами зустрітися онлайн, не приходячи до відділення. Ми розповімо все, що знаємо. А KredoBank – пооовір знає!

АТ «КРЕДОБАНК»Контакти:
Людмила Іванова

Директор регіонального центру по залученню клієнтів IT сегменту
Регіональний центр по залученню клієнтів IT сегменту

Відділення пр.Науки 39 АТ “КРЕДОБАНК” у м. Харків
Регіон Схід
АТ “КРЕДОБАНК”
Тел.:
+38 (057) 765-01-16
Моб.: +38 (050) 402-76-94
Моб.: +38 (093) 910-17-10
E-mail: lsivanova@kredobank.com.ua

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: